DUMBLAS vs SPORTO MANIJA & AMICI PIZZA & FSM APSKAITA (105:100)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 23 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Lygiaverčių varžovų dvikovoje triumfavo "Dumblas"

2012 rugsėjo 23 d., Sekmadienis, 22:02 val., peržiūros: 4546

Rugsėjo 23-osios popietę "Kauno energijos" sporto arenoje Kauno mero taurės turnyre susitiko C pogrupio komandos – "Dumblas" priėmė komandą ilgu pavadinimu – "Sporto maniją & Amici pizza & FSM apskaita". Nors visą rungtynių laiką pirmavo šeimininkai, oponentai neleido per daug nutolti ir distancija buvo išlaikyta visas rungtynes, tačiau nugalėtojai mačo pabaigoje neleido svečiams sėkmingai spurtuoti ir laimėjo rungtynes rezultatu 105:100.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana aktyviai ir taškų kraitis pilnėjo ganėtinai greitai. Pirmąją kėlinio pusę žaidimas balansavo viviškai lygiai ir tik senkant ketvirčio laikui "Dumblui" pavyko įgauti persvarą, nepanaikinimą vienu metimu, o kėlinys baigėsi rezultatu 32:28.

Antrajame kėlinyje šeimininkai parodė "Sporto manijai & Amici pizza & FSM apskaitai" kaip reikia žaisti krepšinį ir po keleto spurto atkarpų pavyko atsiplėšti kur kas apčiuopiamesniu rezultatu. Kėliniui einant link pabaigos, "Dumblas" turėjo net 20 taškų persvarą, tačiau paskutinę atkarpą šiek tiek atlošti pavyko svečiams ir kėlinys baigėsi rezultatu 63:50.

Po ilgosios pertraukos sėkmė labiau šypsojosi "Sporto manijai & Amici pizza & FSM apskaitai". Jie gana sparčiai pradėjo mažinti atsilikimą. Per daugiau nei pusę kėlinio varžovams leidę pelnyti vos 5 taškus, svečiai buvo sugebėję vienu tašku net išsiveržti priekin (68:69), tačiau lukusį ketvirčio laiką geriau sužaidė "Dumblo" krepšininkai, atstatę persvarą savo komandos naudai – 83:77.

Paskutinį ketvirtį komandos sužaidė apylygiai. Nors šeimininkų taikliems metimams "Dumblo" ekipa efektyvių priešnuodžių neturėjo, viską kompensavo darbas puolime – į priešininkų taiklius metimus buvo operatyviai atsakoma rezultatyviomis atakomis, taip neleidžiant oponentams labiau priartėti. Lemiamos minutės taip pat neleido svečių komandai panaikinti deficito, o rungtynės baigėsi rezultatu 105:100.

Laimėtojų gretose nesustabdomi buvo 21 tašką pelnęs Tomas Pukelevičius, po 19 įmetę Deimantas Baltrušis bei Tadas Bulotas, 14 pridėjęs Mantas Partikas bei dvigubą dublį atlikęs Lukas Steikūnas (12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių).

"Sporto manijos & Amici pizza & FSM apskaitos" komandoje geriausiai pasirodė Vytautas Žvirblis, įmetęs 33 taškus, dvigubo dublio autorius Linas Akstinavičius (28 taškai ir 13 išpovokuotų pražangų) bei Audrius Dedela, pelnęs 14 taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2012 rugsėjo 25 d., 16:04 val.

jau nelabai ir belike tokiu komandu,kurios issaugo kazkoky pavadinima daug metu,db bet kam pasiulo kelis simtus ant starto uzmest,ir atsiranda tokie iskraipyti pavadinimai

Anonimas2012 rugsėjo 25 d., 14:52 val.

Tai koks skirtumas koks pavadinimas svarbu kad komanda gera :)

Anonimas2012 rugsėjo 25 d., 12:35 val.

kas cia per komandos pavdimimas sporto manija$amici pizza fsm apskaita:D ziauru dar ilgesniu ir lievesniu pavadinimu niekas nebegali sugalvoti:D

SK „Matas“ be didesnio vargo įveikė „Dumblą“ (2012 spalio 16 d., antradienis, 22:19 val.)"Energijos sistemų servisas" pasiekė "Kauno Mero" Mažosios taurės finalą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:08 val.)Bronzos medaliais pasidabino "Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 17:43 val.)"Dumblas" neturėjo vargo su "KTU Galera" (2012 spalio 05 d., penktadienis, 22:28 val.)"Econsul" ekipa turėjo pripažinti "Sporto manijos & Amici pizza & Fsm apskaitos" pranašumą. (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 22:52 val.)"Sporto manija & Amici pizza & FSM apskaita" nesunkiai žengė į pusfinalį (2012 spalio 17 d., trečiadienis, 20:50 val.)''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Econsul'' (2012 spalio 08 d., pirmadienis, 21:30 val.)Fantastiškas "Sporto Manijos & Amici Pizza & FSM Apskaitos" puolimas ketvirtame kėlinyje lėmė pergalę prieš "KTU Galerą" (2012 spalio 04 d., ketvirtadienis, 00:38 val.)