Legama vs Ryterna (83:93)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 30 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

Ketvirtame kėlinyje „Legama“ turėjo pripažinti „Ryternos“ pranašumą

2016 sausio 30 d., Šeštadienis, 19:57 val., peržiūros: 907

Šeštadienio vakarą A.Puškino gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Legama“ (šeimininkai) ir „Ryterna“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau ketvirtame kėlinyje užtikrinčiau sužaidę „Ryternos“ komanda iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 83:93.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ryterna“, kur E.Straigio puikus pasirodymas leido svečiams įgyti 9 taškų pranašumas ( 2:11). „Legama“ susitvarkė su puolimu ir pradėjo rinkti taškus, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 8:15). Šeimininkai sugebėjo apsiginti nuo varžovų greitų atakų ir surengė spurtą, kur skirtumas sumažėjo iki minimumo , o kėlinuko pabaigoje persvėrė rezultatą į savas rankas – 18:17.

Antrajame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 26:28). K.Dmitrijevo ir P.Lekečinsko duetas leido „Ryternos“ ekipai įgyti 9 taškų pranašumą, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkai sušvelnino skirtumą iki 5 taškų – 39:44.

Trečiam ketvirčiui prasidėju A.Šaulys smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir dvitaškį pridėjo A.Pelšs ( 50:44). Svečiai per keletą minučių sugebėjo sušvelninti skirtumą iki dviejų taškų ( 56:54). „Legama“ pradėjo buksuoti puolime, o „Ryterna“ greitomis atakomis persvėrė rezultatą į savas rankas ( 62:65). Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje šeimininkai išlygino rezultatą, kur nugalėtojas spręsis ketvirtame kėlinyje – 67:67.

Ketvirtam kėlinyje tap abiejų komandų užvirė tikra kova ( 75:76). „Ryterna“ sugebėjo apsiginti nuo varžovų atakų, o patys greito žaidimo dėka įgijo 7 taškų pranašumas ( 77:84). „Legama“ sugebėjo atsigauti ir sušvelnino skirtumą iki minimumo ( 83:84). Likus žaisti apie dvi minutes „Ryterna“ įjungė aukštesnę pavarą, kur surengė spurtą 9:0 .“Legama“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį ir „Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 83:93.

Po laimėtų rungtynių „Ryterna“ ekipos treneris, G.Kamarauskas, kalbėjo:“Pergalę lėmė paskutinio kėlinio ketvirčio atkarpa gera. Neblogai apsigynėme ir šiaip pataikėm gerai. Pabėgom nuo varžovų , o varžovai pradėjo skubėti, nepataikyti. Manau, mūsų greitos atakos juos pribaigė. Revanšas malonus, nes pirmas rungtynes pralošėme penkiais taškais. Tai yra kova dėl pirmų vietų ir šios rungtynės mums buvo svarbios.Sunkiai sekėsi šiandien žaisti, vos ne pusę komandos neturiu. Daug traumuotų.Malonu , kad vyrai nepasidavė ir sukovojo.Ypatingai trūksta centrų , nes abu yra traumuoti.“

Legama: Artūrs Pelšs – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Arminas Šaulys – 26 tšk. (9 išpr. praž.), Tadas Navickas – 10 tšk.

Ryterna: Kęstutis Dmitrijevas – 27 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Lekečinskas – 26 tšk. (18 atk. kam.), Modestas Šidlauskas – 14 tšk., Eduardas Straigis – 13 tšk.

„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)Puiki pirmoji rungtynių pusė leido pergalę pasiekti „Ryternai“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)Trisdešimties taškų persvarą išbarsčiusi „Legama“ vis dėl to triumfavo susitikime su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)