Senukai vs Kauno švara (60:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

"Senukai" nusileido "Kauno švarai"

2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 23:15 val., peržiūros: 980

Spalio 22 dieną, 20 val. 15 min., "Kauno švaros" sporto salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Senukų" ir svečių teisėmis žaidusių "Kauno švaros" ekipų. Kadangi tai buvo pirmosios sezono rungtynės abejoms ekipoms, tai ir žaidimas buvo pilnas klaidų, ekipoms trūko susižaidimo. Vis gi, šiandien geriau atrodė svečių ekipa, kuri, po permainingos kovos, sezoną atidarė su pergale – 60:69.

PIrmojo kėlinuko metu abi komandos itin daug klydo. Padrikos atakos bei prastas tarpusavio supratimas lėmė, jog 7-ąją minutę rezultatas buvo vos 6:6. "Senukai" daug geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, tačiau svečiai tai kompensavo geresniu pataikymu iš vidutinio nuotolio. Po pirmojo ketvirčio rezultatas lygus – 11:11.

Antrojo kėlinuko metu ekipos įjungė aukštesnes pavaras. Šiek tiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams. Jaunesni bei šoklesni "Senukų" krepšininkai, nors ir itin prastai pataikė, tačiau kartodavo progas vieną po kitos. Tuo tarpu "Kauno švara", pataikiusi keletą tolimų metimų, neleido savo varžovams pabėgti – 32:29.

Po ilgosios pertraukos svečiai grįžo su ugnele akyse bei pergalės troškimu širdyse. Naudodami itin glaustą zoninę gynybą, jie ženkliai pagerino kovą dėl atšokusių kamuolių, bei neleido savo varžovams net pagalvoti apie laisvesnius metimus iš vidutinio nuotolio. Pastarieji bandė atrišti krepšį iš toli, tačiau trečiojo kėlinuko metu, visi 9 tolimi šūviai skriejo pro šalį. "Kauno švara" sugebėjo išlaikyti savo varžovus sausus net 6 minutes, o patys spurtavo 0:13 bei paėmė iniciatyvą į savo rankas – 39:48.

Finalinio kėlinuko metu "Senukai" pradėjo šiek tiek mažiau mėtyti iš toli bei ieškojo kelių link varžovų krepšio. Tokios taktikos dėka jie, kėlinukui įpusėjus, sugebėjo pasivyti savo varžovus – 56:56. Vis gi, per ateinančias dvi minutes, "Kauno švara" atsitiesė, sužaidė atkarpą 0:7 ir lengvai užbaigė rungtynes – 60:69.

„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:48 val.)„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Atlaikiusi varžovų spurtą pergalę šventė Kauno „Švara“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:13 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)