VAIŠVYDAVA vs EUROLEXIS (61:52)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 17 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" atlaikė varžovų spaudimą paskutiniame kėlinyje

2008 vasario 17 d., Sekmadienis, 23:29 val., peržiūros: 5625
Šiandien (02-17) Vaišvydavos salėje susitiko "Vaišvydava" (šeimininkai) ir "Eurolexis" komandos. Po permainingų varžybų pergalę rezultatu 61:52 pasiekė "Vaišvydava" komanda.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai pabėgo į priekį 8:0. Netrukus varžovams pavyko atidaryti savo taškų sąskaitą ir jie beveik pasivijo priešininkus. Geriau sužaidę kėlinio paskutines akimirkas"Vaišvydavos "galėjo tikėtis pergalingai baigti šį ketvirtį. Po pirmųjų dešimt minučių rezultatas buvo 19:12

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Svečių komandos gynyba nespėjo stabdyti įsibėgėjusių šeimininkų lyderių. Patys nesugebėdami pelnyti taškų "Eurolexis" komandą šį ketvirtį pralaimėjo rezultatu 24:8, o bendras rezultatas buvo 43:20.

Trečias kėlinys buvo ramesnis. Pavargę po nuostabaus antrojo kėlinio šeimininkai neįstengė parodyti tokio pačio žaidimo kaip pirmoje pusėje. "Eurolexis" pavyko sumažinti šiek tiek persvarą ir prieš paskutinį kėlinuką rezultatas buvo 49:33 (6:13).

Ketvirtame kėlinyje atrodo jau bus viskas aišku. Tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti. Pradėję spaudimą jie privertė pavargusius varžovų žaidėjus klysti, taip surengdami greitas atakas. Kėlinio viduryje svečiai pataikę tris tritaškius iš eilės priartėjo dar labiau ir komandas jau skyrė 13 taškų. Pritrūkę laiko ir pajautę , kad varžybų nepavyks išgelbėti, svečiai pratrūko. Už nesportišką elgesį aikštelėje likus daugiau nei minutei nesportine pražanga buvo nubaustas "Eurolexis" komandos žaidėjas J.Budriūnas. Likęs laikas praėjo be didesnių ginčų. Pergalę šventė "Vaišvydava" komanda. Rezultatas buvo 61:52 (12:19).
"Vaišvydava" tik ketvirtame kėlinyje palaužė "BC Tas Kiemas" ekipą (2008 kovo 01 d., šeštadienis, 21:44 val.)"Vaišvydava" iškovojo pergalę ir pateko į pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 20:22 val.)"Vaišvydavai" nepadėjo namų sienos (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Vaišvydava" paskutiniame kėlinyje palaužė "Autozoom" komandą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Vaišvydava" nepasigailėjo BC "Tas Kiemas" komandos (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 20:56 val.)"Vaišvydava" namuose atsirevančavo "BC Spurtui" (2008 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)"Vaišvydava" palaužė "ICE" (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Puiki antroji rungtynių pusė leido "Vaišvadavai" sutriuškinti varžovus (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Vaišvydava" po atkaklios kovos įveikė "ISM" (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 17:50 val.)"Vaišvydava" įtikinamai nugalėjo BC "Spurtą" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 14:50 val.)