AKS PROJEKTAI & ARGENSTA vs SWECO HIDROPROJEKTAS (59:77)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2011 balandžio 22 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Verslo ir prekybos mokyklos salė, Poškaus g. 22, Kaunas

"Sweco Hidroprojektas" žengė į pusfinalį

2011 balandžio 22 d., Penktadienis, 23:40 val., peržiūros: 3815

Pentadienio vakarą "Švyturio – Kauno Krepšinio "Įmonių" lygoje "Iššūkio taurėje" "Top Sport" pirmenybėse" paaiškėjo paskutinis pusfinalio dalyvis. Juo tapo "Sweco Hidroprojektas", kuris ir antrą kartą įveikė "AKS Projektus & Argenstą" (59:77).

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie spurtavo 2:8. Vis tik, šeimininkai greitai prisiminė savo pagrindinį ginklą – toliašaudę artileriją. Egidijus Vaitkevičius ir Giedrius Keršis pataikė po tritaškį ir išlygino rezultatą (8:8). Susitikimas ir toliau vyko taškas į tašką (11:12). Tačiau "Sweco Hidroprojektas" kėliniui baigiantis ir vėl spurtavo 3:12 bei susikrovė sau dviženklę persvarą (14:24). Paskutinius taškus dviem taikliais baudos metimais kėlinuke pelnė Egidijus Vaitkevičius (16:24).

Nors antrąjį ketvirtį dviem taškais pradėjo Rimantas Undraitis, tačiau "AKS Projektai & Argensta" sugebėjo spurtuoti 14:2 bei persvėrė rezultatą savo naudai (30:28). Svečiai ir vėl sugebėjo susigrąžinti pranašumą savo naudai, kai pelnė septynis taškus be atsako (30:35). Kęstutis Šulnius pelnęs tris taškus kiek aptirpdė savo ekipos deficitą (33:35). Vis tik, kėlinio paskutinius taškus pelnė Vytautas Bunikis (33:37).

Trečiąjį kėlinį keturiais taškais iš eilės pradėjo Arūnas Giedraitis (33:41). Greitai "AKS Projektai & Argensta" savo deficitą vėl sumažino iki dviejų taškų (39:41). "Sweco Hidroprojektas" dar kartą padidino apsukas ir spurtavę 2:12 susikrovė sau jau 12-os taškų pranašumą (41:53). Šeimininkams dar kartą pavyko savo deficitą kiek sumažinti (45:53). Arūnas Giedraitis pagaliau prisitaikė ir realizavo pirmąjį savo baudos metimą, o Julius Jasaitis pataikė iš toli (45:57). Kėlinio pabaigoje sėkmingai pasirodė Romanas Jatužis, kuris pelnė penkis taškus iš eilės ir ekipas prieš lemiamą ketvirtį skyrė 7 taškai (50:57).

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai pelnė 9 taškus be atsako ir "Sweco Hidroprojekto" persvara išaugo iki 16-os taškų (50:66). Kai jau atrodė, kad šeimininkai neišvengs sutriuškinimo, tuomet "AKS Projektai & Argensta" dar kartą panaudojo savo tritaškių mašiną. Iš toli kartą pataikė Kęstutis Masiulis ir dar du tritaškius pridėjo Egidijus Vaitkevičius (59:66). Tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai nuveikė puolime. Savo ruožtu "Sweco Hidroprojektas" pelnė dar 11 sausų taškų bei iškovojo pergalę ir tuo pačiu kelialapį į pusfinalį (59:77).

Po rungtynių "AKS Projektų & Argenstos" treneris Egidijus Vaitkevičius kalbėjo: "Priešininkų komanda pilna žvaigždžių, todėl labai sunku: gali sužaisti tai viena tai kita žvaigždė, todėl nežinai ką dengti, būtent tuo jie ir buvo pranašesni. Taip pat pergalei iškovoti patrugdė ir trumpas atsarginių žaidėjų suolelis. Varžovų žaidimas paliko prastą įspūdį, kaip žvaigždės turėtų žaisti geriau".

Savo ruožtu "Sweco Hidroprojekto" strategas Rimantas Undraitis po rungtynių sakė: "Pergalė yra pergalė, to ir atvažiavome – nugalėti. Priešininkai kovojo, stengėsi, nėra jie jau tokie blogi, nepaisant to, kad buvo tik penkiese, tačiau manau jog verti ketvirtfinalio".

"AKS Projektų & Argenstos" gretose išsiskyrė: Egidijus Vaitkevičius 24 taškai, Kęstutis Masiulis 13 taškų (5 atk. kam)

"Sweco Hidroprojektą" į pergalę vedė: Darius Baranauskas (7 rez. perd) ir Julius Jasaitis (6 atk. kam, 6 rez. perd, 4 perimti kam) po 17 taškų, Arūnas Giedraitis 15 taškų (12 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 7)

Arunelis132011 balandžio 23 d., 10:33 val.

Vahahahaa :) zvaigzdes ir kuris pas mus ten is komandos zvaigzde ? :) tai jus zvaigzdes verkiat kiekvienoje atakoje jog prazangos buvo. O ar mes gerai ar blogai sulosem manau kad stengtis kad ir nesistengdami galime laimeti be vargo ;) Sekmes jums Zvaigzdutes :D

Anonimas2011 balandžio 23 d., 02:11 val.

Va va, vien tik zvaigzdes ir zaidzia Issukio taurej, nes kiti lochai pateko i Didziaja taure... Patys kalti:)

progressman2011 balandžio 23 d., 01:43 val.

imoniu lygos issukio taureje pilna zvaigzdziu, komadu skautai nesnauskit! griebkit jas i a lyga ir auksas jusu:D

"Sweco Hidroprojektas" pasiekė nesunkią pergalę (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Sweco hidroprojektas" žengė pirmą žingsnį link ketvirtfinalio (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 23:32 val.)"Sweco Hidroprojektas" į finalą žengė po pirmosios kovos (2011 gegužės 01 d., sekmadienis, 23:07 val.)"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)Lygioje kovoje "Sweco Hidroprojektas" palaužė "Lietuvos geležinkeliai" ekipą (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipą (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Elektromontuotojas" nepasigailėjo "Sweco Hidroprojektas" ekipos (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 20:55 val.)Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Sweco Hidroprojektas" nesunkiai iškovojo "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurę! (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 01:13 val.)