KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS (95:99)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 25 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė

Vygintas Grinis prieš Igorį Konovalenko
2008 sausio 25 d., Penktadienis, 23:40 val., peržiūros: 6937
Kauno kolegijos sporto salėje susirungė "Įmonių" lygos "E" pogrupio komandos – "Kauno energijos remontas ("KER") priėmė "Projektų gama & Mobiringas". Aikštelėje vyravo atviras ir greitas krepšinis, kuriame geriau sekėsi svečių komandai: jie nugalėjo priešininkus rezultatu 99:95.

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo
"Projektų gama & Mobiringas" komanda – ji gana lengvai pelnė 6-is taškus be atsako, tuo tarpu "KER" komandos atakos buvo nesėkmingos. Pirmuosius taškus šeimininkai sugebėjo pelnyti tik nuo baudų metimo linijos, tačiau svečiai ir toliau didino skirtumą ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 26:17.

Antrajame kėlinyje jau labiau sekėsi "KER" komandai, kuri, surengusi ketvirčio pradžioje spurtą 7:0, priartėjo prie varžovų. Ir nors
"Projektų gama & Mobiringas" komanda į šį išpuolį atsakė metimu su pražanga, tačiau šeimininkai ir toliau sėkmingai rengė vieną ataką po kitos, kol persvėrė rezultatą. Visgi svečių laimėta kėlinio pabaiga 4:0 leido jiems susigražinti pranašumą sau (52:48).

Po didžiosios pertraukos komandoms niekaip nepavyko įrodyti savo pranašumo, nors puolimas buvo rezultatyvus tiek "KER", tiek
"Projektų gama & Mobiringas" komandoms. Visgi minimaliu skirtumu (23:22) ketvirtį laimėjo šeimininkai, bet bendrame rezultate priekyje buvo svečių komanda (74:71).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4-iais "sausais" "KER" taškais ir jie vėl išsiveržė į priekį. Tada sekė laiko tarpas, kuriame komandos vis mainėsi lyderės pozicijomis, kol galiausiai šeimininkai, surengę spurtą 13:2, susikrovė 10-ties taškų pranašumą. Atrodė, kad nugalėtojas jau aiškus, bet tada įspūdingai sužaidė svečiai – jie atsakė spurtu 15:2 ir susigražino pranašumą. Nors P.Aleksonis ("KER") baudų metimais priartino savo komandą prie priešininkų iki minimumo, bet V.Griniaus (
"Projektų gama & Mobiringas") pelnytas tritaškis įtvirtino svečių komandos pergalę rezultatu 99:95.

Nugalėtojus į pergalę vedė trys krepšininkai: N.Paulauskas (33 taškai, 10 atk. kam.), V.Grinis (29 taškai) ir D.Čepulis (26 taškai, 17 atk. kam.).

"KER" komandoje rezultatyvumu išsiskyrė J.Paužuolis ir P.Aleksonis, pelnę po 31 tašką. J.Paužuolis dar atkovojo ir 15 kamuolių.

Nugalėtojų treneris D.Čepulis džiaugėsi pergale ir teigė, kad visai neblogos varžybos kaip penktadieniui, dabar galima ramiai ir alaus išgerti. Šią pergalę visi žaidę krepšininkai sutartinai paskyrė komandos nariams, kurie šiandien dirbo ir negalėjo atstovauti savo komandai. Treneris teisėjams priekaištų neturėjo ir jų darbą įvertino dešimtukais.

"KER" atstovas I.Konovalenko sakė, kad gripas šiandien buvo pagrindinis priešas, mat dauguma žaidėjų serga, o kai kurie krepšininkai net ir žaidė su aukšta tempertūra. Teisėjams žaidėjas taip pat didelių priekaištų neturėjo ir įvertino juos devynetais.
"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)"Įmonių" lygos nugalėtojai - "Projektų gama & Mobiringas" (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 15:20 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklupdė "Kauno Tiltus" ir pateko į finalą (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Bero & Spse" namuose neatsilaikė prieš "Projektų gamą & Mobiringą" (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)