TOPO CENTRAS 2011 vs SPARTA (60:69)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 25 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

1970 sausio 01 d., Ketvirtadienis, 03:00 val., peržiūros: 2790

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

100ras2012 balandžio 26 d., 15:56 val.

Tu ne pirmas, kuris apie tai šneka. C lygoje šiemet nebuvo komandų, kurios neturėtų antrojo etapo ir atkrintamųjų varžybose apie mėnesio varžybų petrauką. Kai kurios net turėjo po 2 tokias pertraukas. Būtų gerai, kad tokių skylių tvarkaraštyje nebūtų.

Taipogi būtų gerai, kad atkrintamųjų visuose be išimties etapuose būtų kovojama iki 2 pergalių su galimybe seriją nutraukti esant vienos iš komandų pranašumui 25 taškai ir daugiau vienose iš pirmų dviejų varžybų. Nuo kažkurio etapo galima šitą išlygą išbraukti ir žaisti tik iki  2 pergalių

aruncis2012 balandžio 26 d., 15:41 val.

Sakysit banalu, bet nemanau kad ilga pertrauka tarp varžybų išeina į naudą, kas šiuo atveju pasitvirtino, ir tai jau esame patyrę ir praeituose sezonuose. Esu užtikrintas savo komanda kad jei serija būtų iki 2 pergalių mes šį barjerą būtume peržengę, žinomas kas būtų jei būtų, yra kaip yra sveikinimai varžovams, sėkmės kitame etape.

P.S. siūlymas kitiems metams, ne reitinguoti komandas ir 8 palikti laukti varžovų mėnesį, o tiesiog sudaryti tokią sistemą, kad komandos patekę į atkrintamasias žaistų, o ne džiaugtūsi aukštu reitingu.

Anonimas2012 balandžio 26 d., 15:28 val.

Su visa pagarba J grupės komandoms, bet ar kas abejojo kad visos tos grupės komandos iškris po pirmojo susidūrimo atkrintamosiose? Be pačių J grupės komandų, daugiau niekas