TRIOBET.COM & ETAPAS vs AIG LIFE (85:89)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 21 d., Šeštadienis, 14:45 val. @

"AIG Life" krepšininkai - "Aukso" lygos čempionai

"AIG Life" trenerio Daliaus Lubio taktika pasiteisino ir jis atvedė ekipą į "Aukso" lygos viršūnę
2007 balandžio 21 d., Šeštadienis, 17:52 val., peržiūros: 2897

Štai ir pasibaigė dar vienas Kauno krepšinio lygos organizuojamas turnyras. "Aukso" lygos nugalėtoja šiandien tapo "AIG Life" ekipa, VDU sporto centre nugalėjusi "Triobet.com & Etapo" komandą rezultatu 89:85. Visų rungtynių metu vyko labai įnirtinga ir atkakli kova. Didžiąją dvikovos dalį pirmavo "Triobet.com & Etapas", tačiau esminis lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kurį "AIG Life" laimėjo 28:19.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Triobet.com & Etapo“ krepšininkams. Vedami Aivaro Rutkausko, kuris pelnė 10 taškų, jie atitrūko nuo varžovų – 6:0, 12:4. „AIG Life“ ekipai sunkiai sekėsi tvarkytis su priešininkų aukštaūgiais, kurie baudos aikštelėje buvo tarsi neįveikiama siena. Vistik, Žilvinas Kuklierius rasdavo būdą pelnyti taškus ir įmetęs 10 iš 16 komandos taškų, neleido oponentams per daug atitrūkti. Po pirmojo kėlinio 20:16 pirmavo „Triobet.com & Etapas“.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau iniciatyva priklausė „Triobet.com & Etapui“. Jų persvara vienu metu buvo pasiekusi devynis taškus, tačiau „AIG Life“ ekipoje atsirado dar vienas žaidėjas, galintis imtis iniciatyvos. Kęstutis Kažanis pelnė 12 taškų iš eilės ir prieš ilgąją pertrauką sumažino savo komandos deficitą iki dviejų taškų.

Po ilgosios pertraukos daug geriau rungtyniauti pradėjo „AIG Life“ vyrai. Vėl nesulaikomas buvo Žilvinas Kuklierius, surinkęs 17 iš 28 komandos taškų. Daugiausiai jo pastangomis, „Triobet.com & Etapas“ prarado turėtą pranašumą. Jų metimai nebebuvo tokie taiklūs kaip pirmoje dvikovos dalyje. Prieš lemiamą kėlinį „AIG Life“ pirmavo penkiais taškais.

Ketvirtasis ketvirtis virto tikru trileriu. Iš pradžių „AIG Life“ buvo atitrūkusi devyniais taškais, tačiau neužilgo „Triobet.com & Etapas“ priartėjo iki dviejų taškų – 72:74. Emocijos pradėjo lietis per kraštus. Likus žaisti šešias minutes „Triobet.com & Etapo“ atsarginių suoliukas už per dideles diskusijas su teisėjais buvo nubaustas techine pražanga. „AIG Life“ ekipai buvo pavykę įgyti net dvylikos taškų pranašumą, tačiau varžovai nepasimetė ir spurtavę 8:0 vėl priartėjo per vieną metimą. Likus žaisti 18 sekundžių komandas skyrė tik trys taškai ir prie baudos metimų linijos stojosi Tomas Juodviršis („AIG Life“). Jis pataikė tik vieną metimą ir suteikė šansą priešininkams. Kitoje atakoje buvo pažeistos taisyklės prieš Vlademarą Vainauską („Triobet.com & Etapas“). Jis taip pat pataikė tik vieną metimą iš dviejų. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 5 sekundes, Kęstutis Kažanis vienu baudos metimu iš dviejų įtvirtino „AIG Life“ pergalę rezultatu 89:85.

„Triobet.com & Etapo“ treneris rungtynių vyr. teisėjui T.Baniui skyrė 8 balus, o P.Klimavičiui – 2. „AIG Life“ strategas abiems arbitrams „parašė“ po 10 balų.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Žilvinas Kuklierius, tapęs naudingiausiu finalo krepšininku. Jo sąskaitoje 31 taškas ( 35 naud.kfc.). 15 taškų Kęstučio Kažanio sąskaitoje, 12 – Nerijaus Dirsės.

„Triobet.com & Etapo“ ekipoje 19 taškų įmetė Aivaras Rutkauskas ( 11 naud.kfc.). Po 16 taškų surinko Valdemaras Vainauskas ( 19 naud.kfc.) ir Dovydas Grukauskis ( 15 naud.kfc.). Taip pat jie atitinkamai atkovojo 11 ir 9 kamuolius.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Dalius Lubys teigė: „Sezono pradžioje mus daugelis laikė favoritais, tačiau vėliau „nurašė“. Bet šios dienos rungtynėmis, manau, mes įrodėmė kad buvome verti būti favoritais. Kas daug karksėjo, tegul dabar išgeria už mūsų pergalę“.

"AIG Life" iškopė į "Aukso" lygos finalą (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:44 val.)Įspūdingas "AIG Life" startas "Aukso" lygos pusfinalyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:57 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Triobet.com & Etapas" rezervavo vietą "Aukso" lygos finale (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:05 val.)Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:26 val.)"AIG Life" niekaip nesustabdomi (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:21 val.)Pirmoji "Triobet.com & Etapas" ekipos nesėkmė "Aukso" lygoje (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:07 val.)"AIG Life" gražiu žaidimu įveikė "Bangos Energetiką & Diremtą" (2006 lapkričio 04 d., šeštadienis, 00:04 val.)"Triobet.com & Etapas" sutriuškino "LVA" (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 20:45 val.)Puikiai sužaidę du kėlinius "AIG Life" laimėjo prieš "Dinamo" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)