KK MAYBE vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (55:48)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 17 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

KK Maybe rungtynių gale palaužė Lietuvos Geležinkelius

2013 balandžio 17 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 1208

2013-04-17 dieną, Ąžuolo katalikiškoje mokykloje, Pavasario Sport Turas taurėje susitiko KK Maybe (šeimininkai) ir Lietuvos Geležinkeliai (svečiai). Pirmasis rungtynių kėlinys vyko labai nerezultatyviai ir po jo – 13:9 priekyje buvo šeimininkai. Antrajame skirtumas tik dar labiau išaugo ir pasiekė dviženklę ribą – 28:17. po trečiojo KK Maybe jau susikrovė galutinę persvarą, kurios ketvirtąjame vos neišbarstė, tačiau laimėjo rungtynes rezultatu – 55:48 (13:9, 15:8, 19:13, 8:18).

Rungtynės prasidėjo L. Žemaičio dvitaškiu, penkiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 5:2. Dar tris taškus pridėjo Geležinkeliai ir išlygino rezultatą. Tuomet dar aštuonis be atsako surinko KK Maybe ir susikrovė aštuonių taškų pranašumą – 13:5. Iš šių aštuonių taškų keturis surinko R.Babenskas, du pridėjo G.Pajėda ir K.Skiparis. Kėlinys baigėsi po du taškus pelnius M. Vengaliui ir M. Kuliui ir po pirmo ketvirčio – 13:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais KK Maybe taškais, kai dvitaškiu su baudos metimu atsakė M.Kulys ir rezultatas – 18:12. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar keturis pridėjo šeimininkai ir skirtumas vėl dešimt taškų – 24:14. Du baudos metimus pataikė M.Kulys, o dar vieną iš dviejų pridėjo L.Gudanavičius ir rezultatas – 24:17. Kėlinys baigėsi po du taškus pelnius G.Pajėdai ir K. Skipariui ir po dviejų kėlinių – 28:17.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem L. Stankevičiaus taškais, o vienu baudos metimu atsakė M.Vengalis – 30:18. Dar du taškus pelnė L.Gudanavičius, tačiau nepataikė baudos metimo ir skirtumas išliko dviženklis – 30:20. Septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai ir skirtumas tapo jau septyniolika taškų – 37:20. Tritaškį pataikė A.Civilka, o vieną baudos metimą iš dviejų R.Babenskas. Dar po du taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 40:25. Tritaškį pataikė M.Kulys, o keturiais atsakė šeimininkai ir skirtumas šešiolika taškų – 44:28. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį užbaigė vienas iš dviejų G. Pajėdos baudos metimas – 47:30.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem taškais ir baudos metimu, kurių autorius buvo M.Kulys. Vienu baudos metimu atsakė L.Stankevičius, o dar du pridėjo M.Kulys ir rezultatas – 48:35. Tritaškį pataikė D.Butkus, o tuomet sekė Lietuvos Geležinkelių puiki atkarpa 13:0 kuri leido sumažinti atsilikimą iki vos trijų taškų – 51:48. Po greitos pražangos abu baudos metimus pataikė D.Butkus ir varžovams paliko labai nedaug laiko. Geležinkelių ataka nebuvo sėkminga ir paskutinėmis sekundėmis dar du taškus pridėjo G.Pajėda ir galutinis rungtynių rezultatas – 55:48.

Nugalėtojų atstovas paklaustas, kas labiausiai nulėmė pergalę sakė – žaidėjai pasistengė ir viskas gerai gavosi. Paklaustas ko pritrūko gale, kai varžovams leido prisivyti iki trijų taškų atsakė – manyčiau, ne kažko pritrūko, o tiesiog per anksti patikėjom pergale, o penkiolika taškų pranašumas yra manau jau nemažas, o varžovai geri, pasinaudojuo tuo mūsų atsipalaidavimu ir vos nenubaudė.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Linas Stankevičius (9, 8 naud. bal.), Gediminas Pajėda (9), Tomas Pekarskas (9, 22 naud. bal., 6 per. kam., 8 išpr. pr.) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Kulys (20, 27 naud. bal., 15 atk. kam., 6 išpr. pr.), Martynas Vengalis (15, 12 naud. bal., 13 atk. kam.), Alius Civilka (5) taškai.

"Lietuvos geležinkeliai" antroje rungtynių pusėje palaužė "LCP KK Ragus" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:55 val.)"Lietuvos geležinkeliai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:58 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno Rami" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:48 val.)Kauno "Rami" po atkaklios kovos pasiekė sunkią pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:22 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis "Omega" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2013 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:53 val.)KK ''Maybe'' įsirašė pirmąją pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 23:09 val.)LCP KK "Ragai" laimėjo permainingą kovą (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)