VAIŠVYDAVA vs LYTAGRA (101:62)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

"Vaišvydava" pasirodymą "Mažojoje Mero Taurėje" pradėjo triuškinama pergale

Tadas Ališauską bando stabdyti Darius Neverauskas
2007 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:24 val., peržiūros: 4869
Šį ketvirtadienio vakarą "Mažosios Mero Taurės" B pogrupyje "Vaišvydava" savoje aikštėje priėmė "Lytagrą". Svečiai nors ir sustiprinę savo sudėtį keliais pajėgiais žaidėjais varžovams pasipriešinti nesugebėjo. Šeimininkai viso susitikimo metu dominavo aikštėje bei iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 101:62.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais. Pirmajam ketvirčiui įsibėgėjus "Lytagros" krepšininkai pradėjo dažnai klysti, o "Vaišvydava" naudodamasi varžovų dovanėlėmis ėmė krautis pranašumą. Svečiai puolė statiškai, tuo tarpu šeimininkų puolimo mašina veikė be priekaištų. "Vaišvydava" kėlinio gale spurtavusi 13:2 dar labiau padidino savo atotrūkį ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 16-a taškų – 29:13.

Antrajame kėlinuke vyravo apylygė kova. "Lytagros" žaidėjai dažnai vėluodavo gynyboje ir šeiminininkai puikiai išnaudodami šias spragas vis tolo nuo priešininkų. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 52:28.

Ir po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Svečiams metant iš tritaškio zonos krepšys buvo tarsi užrištas. Po krepšiniais tiesiog karaliavo Andrius Stakėnas per trečiąjį ketvirtį atkovojęs tiek pat kamuolių kiek ir visa "Lytagros" komanda. Prieš paskutinį kėlinį ekipas skyrė 26 taškai – 68:42.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo tik formalumas. "Vaišvydava" dar labiau padidino savo persvarą ir šventė triuškinančią pergalę rezultatu 101:62.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Audrius Linkus buvo konkretus: "Lengvas pasivaikščiojimas".

"Vaišvydavos" gretose rezultatyviausias buvo Darius Neverauskas pelnęs 35 taškus. 31 tašką įmetė Vytas Rupšys (9 atkovoti kamuoliai), 30 – Audrius Linkus. Net 22 kamuolius atkovojo Andrius Stakėnas.

"Lytagros" ekipoje 17 taškų surinko Vygandas Baltrimavičius (6 blokai), 12 – Tadas Ališauskas, 10 – Ričardas Stirbys.

"Vaišvydava" susitikimo teisėjams Povilui Čižauskui ir Almantui Atkočaičiui skyrė po 10, "Lytagra" po 9 balus.
"Vaišvydava" užsitikrino 2-ąją vietą "B" pogrupyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Kauno švara & KRG" po permainingos kovos iškopė į kitą "Mažosios" Mero taurės etapą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:16 val.)"Vaišvydava" keliauja į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)"Caravelle Team" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)Pirmoji "Caravelle team" komandos pergalė (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:58 val.)"UAB KTU" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 18:39 val.)