Banga vs Omega (96:67)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 birželio 01 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Trečią kėlinį galingai pradėjusi „Banga“ užtikrintai žengė į pusfinalį

2015 birželio 01 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 1338

Pirmadienį, birželio 1 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2015 ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Bangos“ ir svečių „Omegos“ ekipų. Pirmame kėlinuke kiek buksavusi „Banga“ leido priešininkams atitrūkti, tačiau vėliau pasivijusi „Omegos“ krepšininkus perėmė iniciatyvą ir tarp ekipų vyko atkakli bei emocinga kova. Po ilgosios pertraukos iškart spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko ir įgijo triuškinantį pranašumą, kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 96:67 (23:27, 22:15, 30:9, 21:16).

Rungtynių pradžia buvo chaotiška ir abi komandos nerado savo žaidimo, ko pasekoje plūste plūdo emocijos ir per kelias minutes net trys techninės pražangos. Kiek vėliau, emocijoms aprimus „Omegos“ krepšininkai spurtavo ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Kiek vėliau taip pat atsibudę aikštės šeimininkai surengė pora rezultatyviai pasibaigusių išpuolių, kurių dėka sumažino skirtumą tarp komandų iki keturių taškų. 23:27.

Antrą kėlinuką kiek geriau pradėję „Bangos“ krepšininkai iškart persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo minimalų pranašumą. Vis tik, ir toliau aktyviai puolime žaidę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo ir vėl susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes čia pat spurtavę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį ir pranašumą išlaikė iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 45:42.

Iškart po ilgosios pertraukos „Bangos“ žaidėjai užklupo „Omegą“ nepasirengusią ir surengė įspūdingą spurtą net 16:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų įstabiai greitai šoktelėjo iki devyniolikos taškų. Pirmuosius savo taškus tik po penkių minučių žaidimo pelnę svečiai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau ir toliau uraganinį puolimą demonstravę aikštės šeimininkai iki ketvirčio pabaigos padidino skirtumą tarp komandų iki 24-ių taškų. 75:51.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau nei viena, nei kita komanda nusileisti nesiruošė. Pačioje kėlinuko pradžioje šeimininkai dar labiau atitolo nuo varžovų, tačiau čia pat atsigavę „Omegos“ snaiperiai taikliais tolimais metimais sumažino skirtumą tarp komandų iki 21-ieno taško. Nepaisant to, pačioje rungtynių pabaigoje dar vieną spurtą surengę „Bangos“ žaidėjai įgijo 29-ių taškų pranašumą, kas ir lėmė jų pergalę bei pratęsė tolimesnį žygį link medalių. 96:67.

Po pergalės Šarūnas Liesis kalbėjo: „Paprasčiausiai, po ilgosios pertraukos pradėjome žaisti tą, ką buvome sutarę, tai yra išnaudoti savo didelius žmones ir gintis. Po dviejų kėlinių varžovai galvojo, kad lengvai laimės, tačiau aš jau daug kartų sakiau, jog taip nebūna, reikia paprasčiausiai žaisti, nes priešininkas bet kokiu atveju kibs į atlapus. Tik pradėjome trečiame kėlinyje žaisti savo žaidimą, kurį buvome susigalvoję ir kurį turėjome žaisti visus kėlinius, iškart skirtumas ir gavosi. Ketvirtas kėlinukas buvo toks jau pusiau atsipalaidavimas“.

Po šios pergalės „Banga“ žengė į pusfinalį, kuriame susitiks su „Sporto manijos“ krepšininkais.

„Banga“: Paulius Morkeliūnas – 35 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Babkauskas – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Arūnas Giedraitis – 14 tšk., Aurimas Karbauskas – 11 tšk.

„Omega“: Evaldas Dainys – 15 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Juozas Petkus – 14 tšk., Arūnas Sakalauskas – 12 tšk., Paulius Danisevičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau sužaidusi „Banga“ pasiekė sunkią pergalę (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 23:05 val.)Lenktynėse dėl taškų pranašesni buvo „Kauno autobusai“ ekipa (2015 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Intriguojančio žanro rungtynėse pergalę išplėšė „Omega“ (2015 gegužės 26 d., antradienis, 22:32 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baubilas“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 21:18 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 00:11 val.)Puikiai spurtavusi trečiajame kėlinyje Sporto manija iškovojo pergalę. (2015 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)Įtemptame ir emocingame pusfinalyje pergale džiaugėsi „Sporto Manija“ (2015 birželio 02 d., antradienis, 22:44 val.)