ELEKTROS DARBAI vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (63:76)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 05 d., Penktadienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

"Elektros darbai" ir antrą kartą pralaimėjo ESS ekipai

Dėl kamuolio kovoja Modestas Gailiūnas (ESS) ir Vytautas Vaškevičius (Elektros darbai)
2007 sausio 05 d., Penktadienis, 20:16 val., peržiūros: 4089

Šeštą pergalę KKL "Įmonių" lygos C grupėje iškovojo "Energijos sistemų serviso" ekipa, penktadienį 76:63 įveikusi "Elektros darbus". ESS buvo laimėjusi ir pirmąją šių ekipų tarpusavio dvikovą.

Po dviejų iš eilės Esmiraldo Sliežausko tritaškių ir Pauliaus Žekonio dvitaškio ESS dvikovos pradžioje iššovė į priekį – 8:0. Visgi "Elektros darbų" lyderis Robertas Gabševičius pelnė 8 taškus iš eilės, Vytautas Vaškevičius pridėjo 2 ir skirtumas besibaigiant pirmam kėliniui sumenko iki 1 taško – 10:11. Visgi prieš pasibaigiant kėliniui ESS padidino savo pranašumą iki 3 taškų – 15:12.

Prasidėjus antram kėlinukui "Elektros darbai" pirmąkart išsiveržė į priekį – 16:15. Didžiąją kėlinio dalį vis keitėsi pirmaujanti komanda ir nė vienai ekipai nepavykdavo įgyti didenės persvaros. Visgi prieš pat ilgąją pertrauką svečiuose rungtyniavę ESS krepšininkai spurtavo 7:0 ir įpusėjus mačui pirmavo 38:31.

Antroje mačo dalyje jau šviežesni atrodė ESS krepšininkai. Karolis Meiliūnas per trečią kėlinį pelnė 8 taškus, po krepšiais sunkiai sustabdomas buvo Modestas Gailiūnas ir skirtumas pasiekė dviženklę taškų ribą (50:40, 56:44). Iš viso per trečią kėlinį ESS pataikė net 7 dvitaškius iš 9 ir 1 tritaškį iš 2.

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu. E.Sliežauskas pataikė du tritaškius, penkis taškus paeiliui pelnė Paulius Žekonis ir skirtumas šoktelėjo iki rekordinio – 72:54. Prieš pasibaigiant rungtynėms svečiams pavyko kiek priartėti.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo K.Meiliūnas, pelnęs 23 taškus. E.Sliežauskas pridėjo 17 taškų, o P.Žekonis ir M.Gailiūnas - po 15.

"Elektros darbų" komandoje išsiskyrė du žaidėjai. R.Gabševičius surinko 30 taškų, o V.Vaškevičius pridėjo 16 taškų. Martynas Petravičius pelnė 8 taškų ir po krepšiais sugriebė net 17 kamuolių.

"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Elektros darbai" palaužė "Stokker" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2007 kovo 30 d., penktadienis, 21:26 val.)"Elektros darbai" įveikė "Antakorą" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:18 val.)"Elektros darbų" revanšas prieš "Agavą" pavyko (2007 sausio 19 d., penktadienis, 20:47 val.)"Elektros darbai" nesunkiai įveikė "Lytagros" ekipą (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:36 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Elektros darbai" žengė tvirtą žingsnį Iššūkio taurės pusfinalio link (2007 kovo 10 d., šeštadienis, 00:23 val.)"Energijos sistemų servisas" iškovojo penktąją pergalę (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 20:36 val.)"ESS" pateko į kitą etapą (2007 kovo 06 d., antradienis, 20:04 val.)