KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & LYTAGRA vs KAUNO TILTAI (60:77)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 27 d., Penktadienis, 19:50 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

„Kauno Energetikos remontas & Lytagra“ nusileido „Kauno tiltam“

2009 vasario 28 d., Šeštadienis, 00:41 val., peržiūros: 4257

Šiandien (02.27) Kauno Kolegijos sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Kauno Energetikos remonto & Lytagros“ (šeimininkai) ir svečių – „Kauno tiltų“ komandų. Atsilaikę tris kėlinius, ketvirtame – aikštelės šeimininkai palūžo ir pralaimėjo reungtynes rezultatu 60-77.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu „Kauno tiltų“ komandos žaidėjo M. Mažeikos tritaškiu. Į jį šeimininkai atsakė keliomis iš eilės taikliomis atakomis ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, tačiau po kelių minučių ir vėl į priekį įsiveržė svečiai. Kėlinio pabaigoje rezultatas išliko apylygis ir minimaliu vieno taško skirtumu, po sėkmingiai sumestų abiejų P. Malinausko baudų metimų, pirmąjį kėlinį laimėjo „Kauno Energetikos remonto & Lytagros“ komada rezultatu 22-21.

Antrasis kėlinys kaip ir pirmasis prasidėjo taikliu M. Mažeikos tritaškiu, tačiau šį kartą ne vienu, bet dviejais iš eilės. Tačiau po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai surengė tris sėkmingas atakas ir vėl atsidūrė priekyje 28-27. Visą likusią kėlinio dalį pirmavo tai viena, tai kita komanda, o į didžiąją pertrauką abi komandos išėjo, kaip ir po pirmojo kėlinio vienu tašku pirmaujant „Kauno Energetikos remonto & Lytagros“ komandai rezultatu 39-38.

Po pertraukos „Kauno tiltai“ spurtavo prie to daugiausiai prisidėjo L.Stanislovaitis pelnęs aštuonis taškus iš eilės. Po šio spurto svečiai jau pirmavo 39-48. Tačiau šeimininkai ir vėl atsigavo ir sugebėjo sušvelninti rezultatą, o kėlinio pabaigoje jau beveik ir pasivijo savo varžovus. Po trečiojo kėlinio rezultatas tapo 51-54 „Kauno tiltų“ naudai.

Paskutiniame rungtynių kėlinyje kartojosi trečiojo kėlinio pradžios scenarijus: „Kauno tiltai“ pelnė 14 taškų be atsako ir po sėkmingai užbaigtų L. Stanislovaičio ir M. Mažeikos atakų jau pirmavo rezultatu 51-68. Šeimininkai palūžo. Paskutiniosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis net aptiko iki tol labai garsūs ir aktyvūs „Kauno Energetikos remonto & Lytagros“ komandos fanai. Paskutinėmis minutėmis abi komandos dar pasikeitė taikliais metimais, tačiau skirtumas išliko tas pats, o nuaidėjus rungtynių pergalę skelbiančiam teisėjo švilpukui rezultatas buvo 60-77, pergalę šventė svečiai.

Po rungtynių kalbintas „Kauno tiltų“ žaidėjas A.Zakarka teigė, kad rengtynes pavyko laimėti dėl labai gero komandinio žaidimo, taip pat sustabdžius priešininkų komandos lyderius. Visa „Kauno tiltų“ komanda džiaugėsi pergale, kadangi jiems ši pergalė buvo labai svarbi prieš vienus pagrindinių jų konkurentų dėl vietos turnyrinėje lentelėje.

"Kauno energetikos remontas - Lytagra" nugalėjo "Kauno tiltus" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:23 val.) "Kauno Energetikos Remontas & Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės II ture (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)Dar viena "Kauno energetikos remonto & Lytagros" pergalė (2008 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:12 val.)"AKS Angaro Prekyba & Nekturtas" nusileido "Kauno Tiltams" (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:42 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno Tiltai“ atroje rungtynių pusėje nukovė „Estart club“ (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 00:06 val.)"Bero & Termoizola" neatsilaikė prieš "Kauno tiltus" (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 21:57 val.)Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė „Kauno tiltai“ (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:28 val.)Dramatiškose rungtynėse fortūna šypsojosi "Lytagrai & KER" (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:02 val.)"KER & Lytagra" po sunkios kovos pateko į ketvirtfinalį (2009 balandžio 10 d., penktadienis, 21:37 val.)