STUDENTIJA vs SISTEMATIKA (53:43)Kauno Mero taurė 2008 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 rugsėjo 16 d., Antradienis, 19:30 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

Po labai įtemptos kovos pirmąją pergalę iškovojo "Studentija"

2008 rugsėjo 16 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 5788

Šiandien (09-16) "Jablonskio" gimnazijos sporto salėje įvyko dar vienerios "Kauno Mero" taurės varžybos. Jose susitiko "Studentija" ( šeimininkai) ir "Sistematika" (svečiai). Visas rungtynes laikėsi apylygis rezultatas. Tačiau "Studentija" susiėmė ketvirtajame kėlinuke ir iškovojo pergalę rezultatu 53:43 (10:13, 17:13, 12:13, 14:4).

Pirmame kėlinuke abi komandos rodė panašaus meistriškumo krepšinį. Svečių komanda darė daugiau klaidų, tačiau jų priešininkai nesugebėdavo pasinaudi progomis ir sėkmingai užbaigti atakas. "Sistematika" rodydama šiek tiek daugiau kovingumo gynyboje šį ketvirtį laimėjo rezultatu 10:13.

Antro kėlinio pradžioje svečiai sužaidę atkarpą 9:0 įgijo dviženklę persvarą. Jų priešininkai nieko nelaukę pasitempė ir atsilikimą sumažino iki 6 taškų. Kėlinio pabaigoje "Studentijai" pavyko ne tik išlyginti , bet ir išsiveržti į priekį minimaliu skirtumu 27:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimo pobūdis nekito. Abi komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Svečiai ir vėl pradėjo klysti, tačiau klaidas kompensuodavo gera gynyba. Nuaidėjus švilpukui, skelbiančiam kėlinio pabaigą, rezultatas buvo lygus 39:39 ir žadėjo intriguojantį paskutinį ketvirtį.

Paskutinės dešimt minučių parodė komandą , kuri buvo vertingesnė laimėti. "Studentija" sukaupusi visas jėgas ir parodžiusi charakterį puikiai sužaidė tiek gynyboje tiek puolime ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 53:43

Po varžybų pralaimėjusios komandos treneris teigė , kad žaidėjai nesusižaidę ir nesupranta vienas kito.

"Studentijos" ekipoje išsiskyrė N.Petravičius atlikęs dvigubą dublį (10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių).

"Sistematikos" ekipoje naudingiausias buvo D.Triukas – 9 taškai.

"Kauno Mero taurės" pirmenybes pradėjo "Varaida" ir "Studentija" (2008 rugsėjo 14 d., sekmadienis, 19:54 val.)"Bangos energetika - Diremta" nesunkiai įveikė "Studentiją" (2008 rugsėjo 30 d., antradienis, 22:07 val.)Paaiškėjo "Studentijos" varžovai "Kauno Mero mažosios taurės" pusfinalyje (2008 spalio 11 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Kauno Mero mažosios taurės" trečiosos vietos laimėtojai - "Energijos sistemų servisas" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 19:59 val.)"Bangos energetika & Diremta" įveikė "Sistematiką" (2008 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 22:06 val.)Pusfinalio rezultatas kalba pats už save (2008 spalio 19 d., sekmadienis, 18:24 val.)"Varaida" sulygino su žeme "Sistematiką" (2008 rugsėjo 29 d., pirmadienis, 00:39 val.)"Studentija" pirmame ketvirtyje įgytos persvaros per likusius tris neišbarstė (2008 spalio 07 d., antradienis, 21:27 val.)