KTU vs PRIENŲ "GYVENIMAS" (66:70)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ KTU chemijos fakulteto sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas LT-50254

Po permainingos rungtynių pabaigos pergalę šventė Prienų "Gyvenimas"

2009 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 5711

KTU chemijos fakulteto sporto salėje įvyko A lygos varžybos, kuriose susitiko KTU (šeimininkai) ir Prienų "Gyvenimo" (svečiai) komandos. Susirinkusiems žiūrovams krepšininkai padovanojo itin gražią, atkaklią ir permainingą kovą, kurioje, geriau ir šaltakraujiškiau sužaidę varžybų pabaigą, stipresni buvo prieniškiai – jie įveikė varžovus rezultatu 70:66 (11:15; 19:22; 20:9; 20:20).

Nors pirmąjį ginčo kamuolį atkovo Prienų "Gyvenimo" komanda, tačiau pirmuosius 4-is taškus pelnė KTU. Nors į šiuos taškus svečiai atsakė tolimu metimu, bet tai nepadėjo bent jau pristabdyti įsibėgėjusių šeimininkų: po dar kelių sėkmingų atakų komandas jau skyrė 7-i taškai (10:3). Visgi prieniškiai susitvarkė su startiniu jauduliu ir iki ketvirčio pabaigos sumažino atsilikimą iki 4-ių taškų (11:15).

Antrojo kėlinio pradžioje KTU krepšininkai surengė spurtą 7:0 ir pirmą kartą šiose rungtynėse padidino savo pranašumą iki dviženklio skirtumo (22:11). Tačiau svečiai nesiruošė taip lengvai "sudėti ginklus" ir atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu, po kurio komandas vėl skyrė 4-i taškai (18:22). Vėliau žaidimas išsilygino ir tik šiek tiek geriau sužaista ketvirčio pabaiga leido KTU žaidėjams truputį padidinti pranašumą, kuris prieš didžiąją pertrauką pasiekė 7-is taškus (37:30).

Nors trečiąjį kėlinį 4-iais taškais be atsako pradėjo KTU, tačiau vėliau sekė "Gyvenimo" spurtas 18:3 ir į priekį pirmą kartą išsiveržė svečiai (48:44). Vėliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatu 50:46 pirmavo prieniškiai.

Ketvirtajame kėlinyje po sėkmingos atkarpos 6:0 KTU krepšininkai persvėrė rezultatą savo komandos naudai (54:53), tačiau tada "Gyvenimo" krepšininkai pelnė 5-is taškus be atsako ir vėl susigrąžino šiokį tokį pranašumą (58:54). Nors vėliau šeimininkams keletą kartų buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimumo (64:65; 66:67), tačiau svečiai kiekvieną kartą rasdavo galimybių atitolti, o rungtynių pabaigoje taiklūs baudų metimai jiems įtvirtino sunkią pergalę rezultatu 70:66.

Nugalėtojus į pergalę vedė M.Jančiauskas (22 taškai), R.Maceina (16) ir M.Šliumpa (10).

KTU komandoje pastebimiausi buvo A.Rimas (12 taškų), G.Dranginis (11), E.Vazakauskas (10) ir P.Vaškevičius (10).

Pakalbintas Prienų "Gyvenimo" komandos žaidžiantis treneris R.Maceina sakė, kad visa ekipa džiaugiasi pirma pergale, kuri buvo pasiekta prieš studentus ir kurie tikriausiai rimtai treniruojasi, o mes, mėgėjai, sportuojam vieną-du kartus per savaitę, tad pergalė iš tikrųjų džiugina, o ateityje strategas pažadėjo dar ne vieną pergalę.

"Kauno Akropolis" tik rungtynių pabaigoje palaužė Prienų "Gyvenimą" (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 21:33 val.)"KK Ad G.I.N" po atkaklios kovos namuose palaužė Prienų "Gyvenimas" ekipą (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 23:29 val.)Atkaklios rungtynės baigėsi "KTU" pergale (2010 kovo 26 d., penktadienis, 18:43 val.)"Banga" nesunkiai įveikė "Prienų gyvenimą" (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 22:58 val.)"KTU" parsivežė pergalę iš Prienų (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 22:22 val.)"Kauno akropolis" pergalę šventė tik po pratęsimo (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)Užtikrinta Prienų "Gyvenimo" pergalė (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:16 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę savo rankose išsaugojo "Sabonio KM 92 - IPVG" (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:55 val.)"AIG Life" antrą kartą sezone privertė pasiduoti Prienų "Gyvenimo" krepšininkus (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:02 val.)Po atkaklios kovos "AIG Life" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 16:01 val.)