ICE vs TELEDEMA (50:91)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 22 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Teledema" nušlavė savo varžovus

2008 gegužės 22 d., Ketvirtadienis, 22:02 val., peržiūros: 6688
Šiandien "KTK" sporto salėje susitiko "Ice" (šeimininkai) ir "Teledema" (svečiai). Pasipriešinę tik pirmąjį kėlinį šeimininkai patyrė triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 50:91 (20:27, 9:16, 11:23, 10:25).

Pirmas kėlinukas buvo dviejų panašaus tipo komandų susitikimas. Atakavę šiek tiek taikliau ir dažniau svečiai po pirmųjų dešimties minučių įgijo 7 taškų persvarą 20:27.

Antrame ketvirtyje padėtį į savo rankas paėmė "Teledemos" ekipos vyrai. Kėlinuko gale sužaidę atkarpą 10:0 svečiai pabėgo į priekį ir jų persvara jau siekė 14 taškų 29:43.

Po ilgosios pertraukos
"Ice" komanda negalėjo nieko padaryti prieš varžovų krepšininkus. Pramesdami iš puikių situacijų po trijų kėlinių šeimininkai įgijo 26 taškų deficitą 40:66.

Ketvirtame kėlinyje intrigos neliko jau nuo pirmųjų minučių, kai komandas skyrė jau 30 taškų. Nemažindami tempo svečiai iki rungtynių pabaigos susikrovė įspūdingą 41 taško persvarą 50:91.

Po varžybų "Teledemos" treneris teigė , kad komandos žaidėjai atėjo į varžybas pažaisti savo malonumui , nes šios ir likusios varžybos nelėmę nieko. Todėl komanda pradėjo ruoštis atkrintamosioms varžyboms. Teisėjams skyrė po 8 balus.

"Ice" treneris vyr.teisėjo darbą įvertino 8 (V.Kleiza) , o kito arbitrą 5 balais ( K.Boza).

"Ice" komandoje rezultatyviausias buvo E.Žaurys 12 taškų.

"Teledema" ekipoje naudingiausiai pasirodė A.Zasas 26 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

Užtikrinta "Teledemos" pergalė (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 19:21 val.)"Ice" nustūmė "Vijoklę" į paskutinę "A" pogrupio vietą (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Šilduva" pateko į "Laikinosios sostinės" taurės pusfinalį (2008 birželio 09 d., pirmadienis, 22:01 val.)Triuškinanti "Bangos energetika & Diremta" pergalė (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įveikė "ICE" ekipą (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 21:36 val.)"KK Stabdžiai" nesugebėjo pasipriešinti "Teledemai" (2008 gegužės 23 d., penktadienis, 20:15 val.)"Šilduva" po nervingos kovos palaužė "Teledemą" (2008 birželio 06 d., penktadienis, 20:05 val.)Minimali "KK Stabdžiai" pergalė (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 21:37 val.)Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę šventė "Teledema" (2008 gegužės 09 d., penktadienis, 22:59 val.)