VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs SWECO HIDROPROJEKTAS (58:70)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Aukuro vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipą

2010 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 5223

Pirmadienį, gruodžio 13-os dienos vakarą, įvyko "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Vėjų linija & Garliavos duona" ir svečių "Sweco Hidroprojektas" ekipų. Visos rungtynės klostėsi lygiai. Dažnai keitėsi pirmaujančios komandos, tačiau, vis dėlto geriau pasirodė svečių ekipa, sugebėjusi, paskutiniąjame ketvirtyje, palaužti šeimininkus ir iškovoti pergalę. 58:70 (17:20, 18:10, 16:20, 7:20).

Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis užvirė arši ir lygi kova. Rungtynes, dviem taškais iš po krepšio pradėjo V.Vaškevičius, vėliau į tai, taip pat dviem taškais, atsakė svečių ekipos narys A.Knieža (2:2). Vėliau sekė keturi iš eilės L.Varno taškai, bei dar du pridėjo P.Bartuška, ir šeiminikų ekipa jau turėjo 6 taškų pranašumą, kuris ilgai neišsilaikė – D.Čepulis taikliu metimu sumažino atsilikimą iki minimumo, o vėliau, V.Bunikis ir persvėrė rezultatą savo naudai (11:12). Po V.Vaškevičiaus dvitaškio metimo sekė varžovų spurtas 8:0, kurie įgijo jau 5 taškų pranašumą (13:18). Kėlinuko pabaigoje, R.Rapalas sugebėjo deficitą sumažinti iki 3 taškų 17:20.

Antrąjį ketvirtį pradėjo taiklus G.Kaubrio metimas, kuris sumažino atsilikimą iki vienintelio taško (19:20). Po keturių V.Bunikio taškų "Sweco Hidroprojektas" ekipą ištiko taškų badas, tuo tarpu šeimininkai sugebėjo pelnyti 10 taškų ir vėl persverti rezultatą į savo pusę, bei susikrauti 7 taškų pranašumą (31:24). Vėliau svečių komanda pelnė 4 taškus iš eilės ir sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų (31:28). Kėlinuko pabaigoje priešininkai apsikeitė taikliais dvitaškiais metimasi ir rezultatas po dviejų kėlnių 35:30, dabar jau šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos, aikštelėje vėl užvirė kova ir nei viena iš komandų neketinio nusileisti. 5 taškais iš eilės kėlinuką pradėję šeimininkai, vėliau sulaukė įspūdingo D.Čepulio pasirodymo, žinoma jis nebūtų buvęs, jeigu ne nuostabūs, lyg ant lėkštutės padėti D.Baranausko perdavimai (40:41). Į šį spurtą "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa tesugebėjo atsakyti trimis taškais, tačiau ir į tai buvo atsakyta, vėl D.Čepulio, dviem taškais (43:43). Ketvirtį pabaigė tolimas G.Kaubrio šūvis iš toli, ir rezultatas po trijų kėlinių – 51:50.

Atrodė, kad fortūna yra šeimininkų rankose, nes paskutinės rungtynių dalies pradžioje, kaip ir trečiojo kėlinuko pabaigoje, G.Kaubrys pataikė tolimą tritaškį metimą ir suteikė savo komandai jau 4 taškų pranašumą (54:50), tačiau netikėtai vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis, ir svrčių ekipa, spurtavusi net 20:4, užtikrintai laimėjo ketvirtąjį kėlinuką ir išsivežė pergalę rezultatu 58:70.

"Vėjų linija & Garliavos duona": V.Merkelis 13 (6 išprov.praž.), G.Kaubrys 12, V.Vaškevičius 11 (5 išprov.praž.).

"Sweco Hidroprojektas": D.Čepulis 28 (12 atk.kam.), D.Baranauskas 15 (15 rez.perd., 5 perimt.kam.), V.Bunikis (6 išprov.praž.).

Nugalėtojų treneris, paklaustas, kas lėmė pergalę, sakė : "Buvom nusiteikę kovai, labai norėjom antros pergalės. Gerai gynėmės antroje rungtynių dalyje, pirmoje truputį paleidom. Antroje rungtynių pusėje pakaitaliojom gynybą, pas varžovus pasipylė klaidos, tai ir laimėjom".

Pralaimėtojų komandos vairininkas sakė : "Pralaimėjom ištikrųjų pelnytai, neapsigynėm, trūko ugnies ir jie laimėjo, iš tikrųjų, pelnytai".

"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Agava & ASS" elipą (2010 gruodžio 22 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:26 val.)"Vaidotėnas" be vargo nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:23 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" iš tolimesnės kovos eliminavo "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandą (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)"Sweco Hidroprojektas" įveikė "Bero & Termoizola" (2011 kovo 02 d., trečiadienis, 22:29 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Vėjų linija & Garliavos duona" neatsilaikė prieš "Kauno aerouostą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:15 val.)"Sweco Hidroprojektas" žengė į pusfinalį (2011 balandžio 22 d., penktadienis, 23:40 val.)Po permainingos kovos "Sweco Hidroprojektas" įveikė "Kauno Švaros" šešetuką (2011 vasario 01 d., antradienis, 22:21 val.)"Sweco Hidroprojektas" pasiekė nesunkią pergalę (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 22:29 val.)