LSMU ‒ „Statybų vizija“ vs Kauno oro uostas & KAMS (90:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 1123

Sekmadienį Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė LSMU ‒ „Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Kauno oro uostas & KAMS“ (svečiai). LSMU ‒ „Statybų vizija“ surengė įspūdingą spurtą rungtynių pradžioje, kur išlaikė susikrautą pranašumą iki rungtynių pabaigos ir iškovojo pergalę, rezultatu – 90:70.

Rungtynės prasidėjo puikiu pataikymu šeimininku bei kieta gynyba, kur LSMU ‒ „Statybų vizija“ laimėjo atkarpą net 18:0 , o pirmuosius taškus svečiai pelnė tik šeštąją žaidimo minutę ( 18:2). Tautvydas Žioba indivualiais veiksmais vienintelis rinko taškus savo komandai ir leido sušvelninti skirtumą iki 13 taškų prieš antrąjį kėlinuką – 23:10.

Antram kėlinukui prasidėjus „Kauno oro uostas & KAMS“ turėjo rimtų problemų su A.Maciu, kuris lengvai pelnydavo taškus po krepšiu ir jo pastangomis pranašumas padidėjo iki 21 taško ( 33:12). Svečiams pagaliau pavyko pramušti taškus iš tritaškio metimo zonos ir skirtumas sumažėjo iki 16 taškų, tačiau LSMU ‒ „Statybų vizija“ likus žaisti apie tris minutes surengė atkarpą 8:0 ir susikrovė 24 taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 46:22.

Trečiajame kėlinyje prasidėjo tritaškius lietus. Abi komandos pelnė net dešimt tritaškių metimų ir LSMU ‒ „Statybų vizija“ išlaikė 25 taškų pranašumą ( 64:39). Svečiai pajautė žaidimo skonį ir keletą surengė mini spurtų , kur sumažino skirtumą iki 17 taškų, tačiau LSMU ‒ „Statybų vizija“ vedami Mariaus Pertrausko greitai atstatė turėtą pranašumą – 72:51.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus LSMU ‒ „Statybų vizija“ toliau demonstravo puikų pataikymą ir po taiklaus V.Lapėno tritaškio metimo pranašumas išaugo iki 30 taškų ( 83:53). „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipa nenuleido rankų ir pademonstravo kovingumą, kur atsakė 14:0 atkarpa ir skirtumas ištirpo iki 15 taškų ( 85:70). Po minutės pertraukėlės LSMU ‒ „Statybų vizija“ atsigavo po šalto dušo ir besibaigiant rungtynėms padidino pranašumą iki 20 taškų – 90:70.

Po laimėtų rungtynių LSMU ‒ „Statybų vizija“ ekipos treneris, M.Pertrauskas, kalbėjo:“Susirinkome ne daug šiandien, tačiau buvome nusitiekę. Varžovas grėsmingas, bet ir jie nesusirinko. Pagrrindas buvo mūsų puolimas, visi pataikė ir susikrovėme pranšumą, kurį išlaikėme iki rungtynių galo.“

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 27 tšk., Antanas Macys – 26 tšk. (15 atk. kam.), Virgilijus Lapėnas – 18 tšk., Dainius Bakanas – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Kauno oro uostas & KAMS: Tautvydas Žioba – 33 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Aurelijus Urbonavičius – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Artūras Stankevičius – 9 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 17:41 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą. (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)Puikiai startavusi „Ryterna“ nesuteikė „Kauno Oro Uostui & KAMS“ iliuzijų apie pergalę (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:20 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)