PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (91:70)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 03 d., Antradienis, 20:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų gama & Mobiringas" savo varžovus palaužė tik antroje rungtynių pusėje

2009 kovo 03 d., Antradienis, 23:56 val., peržiūros: 4384
0

Šį vakarą, Babtų gimnazijos sporto salėje susitiko "Projektų gama GTV – Mobiringas" ( šeimininkai ) bei "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" ( svečiai ). Pirmoje rungtynių pusėje aikštėje vyko įnirtinga kova – abi komandos žaidė rezultatyviai, nei viena nei kita nesugebėjo susikrauti didesnio kraičio. Vis dėlto antroje rungtynių pusėje susirinkus daug asmeninių pražangų keliems svečių ekipos žaidėjams, "Projektų gama GTV – Mobiringas" komandai tarsi atsirišo rankos – jie, sėkmingai apsigindami po savuoju krepšiu, pradėjo rinkti taškus vis sparčiau. Po trečiojo kėlinuko jie jau pirmavo 16, o po ketvirto jau turėjo 21 taško pranašumą, taip laimėdami rugntynes rezultatu 91:70.

Rungtynių pradžia buvo itin intriguojanti ir žadanti įtemptą kovą. Pirmają atkarpą laimėje 3:8 į priekį išsiveržė svečių ekipos žaidėjai, tačiau netrukus po to sekė 9 "sausi" šeimininkų taškai persveriantįs rezultatą į jų pusę. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė keliais metimais, tačiau persvara visą laiką nebuvo didesnė nei 2 taškai. Vis dėlto sėkmingai užbaigę kėlinuko pabaigą, šeimininkų ekipa laimėjo šį kėlinį (20:15).

Antrojo kėlinuko pradžia kiek sėkmingesnė buvo šeimininkų ekipai, tačiau svečiai vis dar turėjo parako ir sugebėjo nepaleisti savo varžovų. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas buvo – 36:34.

Netrukus po trečiojo kėlinuko pradžios sekė intensyvus šeimininkų komandos spaudimas. "Pavogę" net 7 kamuolius jie nesunkiai surezgė greitas atakas, kurios buvo užbaigiamos 2 taškais. Praėjus kelioms minutėms švieslentė rodė jau solidžiai pirmaujančią "Projektų gama GTV – Mobiringas" ekipą. Likus žaisti mažiau, nei trims minutėms komandas skyrė 12 taškų (54:42). Skirtumas turėjo tendenciją ir toliau augti.

Ketvirtame kėlinyje skirtumas ir toliau augo, komandos labiau puolė negu gynėsi. Kadangi šeimininkai paskutinįjį ketvirtį laimėjo rezultatu 27:22, tai galutinis rezultatas švieslentėje buvo 91 : 70 .

Po rugntynių pakalbintas nugalėtojų komandos treneris V.Grinis sakė,jog komandai teks ieškotis naujo trenerio, jei jie ir toliau bus tokie savanaudžiai. Tuo tarpu varžovų ekipos strategas sakė,jog nesusirinko pilna komanda,atvyko tik 5 žaidėjai,todėl kaip lygūs su lygiais sugebėjo kovoti tik pirmuosius kėlinukus – pritrūko jėgų.

Šiandien nesulaikomas buvo šeimininkų komandos žvaigždė Marius Giedraitis. Jis pelnė 25 taškus bei sugriebė net 15 atšokusių kamuolių. Tarp varžovų sunkiai įmenama mįsle buvo Marius Zapalis, pelnęs net 31 tašką.

"Projektų gama GTV - Mobiringas" savo varžovus palaužė tik antroje rungtynių pusėje (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesunkiai susitvarkė su "BMS Megapoliu" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:52 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutriuškino "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" komandą (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 21:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)