REGITRA & SANISTAL KG vs ECCUA & FURNIKA (73:58)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 24 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė "Regitra & Sanistal KG" pergalę

2010 vasario 24 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 3902
Trečiadienį, Vasario 24 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos E grupės varžybos. Namuose rungtyniavę „Regitra & Sanistal KG“ priemė svečius „Eccua & Furnika“. Iki šių varžybų E grupėje „Regitra & Sanistal KG“ turėjo penkias pergales ir tris pralaimėjimus, o „Eccua & Furnika“ buvo iškovoję tris pergales ir patyrę keturias nesėkmes. Pirmas šių komandų susitikimas baigėsi „Eccua & Furnika“ pergale rezultatu 77:67. Į šios dienos varžybas „Eccua & Furnika“ atvyko penkiese. Pirmame ketvirtyje daugiau laiko pirmavo svečiai, bet „Regitra & Sanistal KG“ geriau sužaidė kėlinio pabaigą ir laimėjo jį rezultatu 17:16. Antras ketvirtis vyko nerezultatyviai, kova vyko „taškas į tašką“. Sužaidus pusę varžybų rezultatas buvo lygus (28:28). Trečiame kėlinyje nei vienai komandai persvaros įgyti nepavyko. Ketvirtą kėlinuką geriau žaidė šeimininkai. Gal „Eccua & Furnika“ penkiese žaidę visas varžybas pavargo, nes nuo trečios ketvirčio minutės iniciatyvą perėmė „Regitra & Sanistal KG“ ir nuolat didino persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 73:58. „Regitra & Sanistal KG“ iškovojo šeštą pergalę, o taip pat atsirevanšavo varžovam už patirtą nesėkmę pirmose šių komandu varžybose. „Eccua & Furnika“ pralaimėjo penktą kartą.

Rungtynės prasidėjo M. Balčiunaičio („Regitra & Sanistal KG“) dvitaškiu (2:0). Komandos žaidė gan nerezultatyviai – sužaidus keturias minutes 6:5 pirmavo „Regitra & Sanistal KG“. Netrukus D.Baltrušaitis („Eccua & Furnika“) rezultatą išlygino ir persvėrė savo komandos naudai (6:7). Komandom sužaidus aštuonias su puse minutės, minimalią persvarą turėjo šeimininkai (12:11). Per likusį laiką komandos žaidė rezultatyviai. „Eccua & Furnika“ pelnė penkis taškus bei pirmavo 12:16, bet per paskutinę minutę penkiais taškais atsakė ir šeimininkai. Pasibaigus pirmam ketvirčiui rezultatas buvo 17:16.

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes taškus sugebėjo pelnyti tik P.Kandrotas („Regitra & Sanistal KG“) (19:16). Jam pataikius dvitaškį varžovas prasižengė, bet baudos metimo pataikyti žaidėjui nepavyko. Sužaidus pusę ketvirčio rezultatu 19:22 jau pirmavo svečiai. Jiem pavyko keliose atakose sėkmingai apsiginti, o patiem pelnyti taškus. Vėliau iniciatyvą perėmė „Regitra & Sanistal KG“. R.Pavydis („Regitra & Sanistal KG“) pataikė du tritaškius, vieną baudos metimą iš dviejų, o taip pat P.Kandrotas pridėjo dar vieną dvitaškį. Po spurto 9:0 „Regitra & Sanistal KG“ įgijo šešių taškų pranašumą (28:22). Visgi paskutines kėlinio dvi minutes geriau žaidė „Eccua & Furnika“, kas leido jiem išlyginti rezultatą. Sužaidus pirmą varžybų pusę rezultatas buvo 28:28. „Eccua & Furnika“ žaidėjas D.Baltrušaitis buvo vienintelis svečių komandos žaidėjas, išprovokavęs pražangas pirmoje varžybų pusėje. Tai jis padarė penkis kartus.

Trečio kėlinio pradžioje nei vienai komandai atitrūkti nepavyko. Į priekį vis išsiverždavo 2 – 3 taškais „Regitra & Sanistal KG“, bet netrukus rezultatą svečiai išlygindavo. Sužaidus tris minutes, rezultatas buvo 36:36. Tada M.Masilionis („Regitra & Sanistal KG“) pataikė dar vieną tritaškį, bet netrukus iki minimumo šeimininkų persvarą sumažino taiklus R.Brovkaus („Eccua & Furnika“) metimas (39:38). Likus truputį daugiau nei trim su puse minutės, „Eccua & Furnika“ paprašė minutės pertraukėlės, o rezultatas tada buvo 41:40 šeimininkų naudai. „Regitra & Sanistal KG“ vis bandė atitrūkti, bet varžovai atsakydavo tokiais pat taikliais metimais. Likus minutei, po taiklaus M. Giliaus („Regitra & Sanistal KG“) dvitaškio komandas skyrė du taškai (46:44), bet ketvirčio pabaigoje svečiam pavyko pataikyti du baudos metimus, kurie rezultatą išlygino (46:46).

Ketvirtą kėlinį dviem taškais pradėjo P.Kandrotas („Regitra & Sanistal KG“), bet netrukus rezultatą vėl išlygino A.Vinkauskas („Eccua & Furnika“) (48:48). Po šio epizodo, rezultatu 12:2 atkarpą laimėjo šeimininkai, bei įgijo kol kas didžiausią šios dienos varžybose persvarą (60:50). Likus iki ketvirčio pabaigos dviem minutėm, komandas skyrė 14 taškų (66:52). Devintą varžybų minutę „Eccua & Furnika“ komandai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 10 taškų (66:56), bet netrukus po taiklių J. Keršio ir M. Masilionio baudų metimų komandas skyrė vėl 14 taškų (70:56). Besibaigiant kėliniui svečiai dviem taškais persvarą sumažino. Visgi rungtynes gražia ataka baigė Regitra & Sanistal KG“. Po G. Blockio („Regitra & Sanistal KG“) perdavimo, prieš pat finalinį varžybų švilpuką, taikliai tritaškį metė M.Masilionis („Regitra & Sanistal KG“). Rungtynės baigėsi rezultatu 73:58.

„Regitra & Sanistal KG“ komandos žaidėjas G.Blockis po varžybų sakė: „Ketvirtą kėlinį gerai sužaist pavyko vienintelį šiose varžybose. Pavyko sužaisti greičiau, kaip ir norėjom nuo pat pradžių. Žaidėm kaip apsimiegoję. Matėm, kad varžovai penki, buvom nusprendę žaist greitai, bet tai nepavyko. Bet kokiu atveju, pagrindinė mūsų klaida buvo, kad neįsijautėm nuo pat pirmų varžybų minučių. Ketvirtame kėlinyje buvo truputį greitesnės atakos, greičiau išmesti metimai. Varžovai jau buvo pavargę, ko pasekoje pasipylė pražangos ir atitrūkom.“

„Regitra & Sanistal KG“: M.Masilionis 14 (13 atk. kam.), M.Kavaliauskas ir J.Keršys po 13
„Eccua & Furnika“: D.Baltrušaitis 17 (9/11 baudų metimų, 21 atk. kam., 30 naudingumo balų), R.Brovka 12, S.Gudavičius ir A.Vinkauskas po 11

Pirmoji "Regitra & Sanistal KG" komandos pergalė (2009 spalio 30 d., penktadienis, 19:32 val.)Po permainingos kovos pergale džiaugėsi "Regitra & Sanistal KG" krepšininkai (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Regitra - Sanistal KG" ekipos pasipriešinimą (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)Lygių varžovų dvikovoje stipresni buvo "Regitra - Sanistal KG" krepšininkai (2010 kovo 03 d., trečiadienis, 21:36 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2010 kovo 10 d., trečiadienis, 21:01 val.)"ECCUA & Furnika" pasiekė nelengvą pergalę (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 20:58 val.)