Kauno Dainavos vidurinė mokykla vs Žiežmarių gimnazija (82:81)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 gegužės 08 d., Trečiadienis, 13:50 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Po atkaklios kovos Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pateko į pusfinalį

2013 gegužės 08 d., Trečiadienis, 16:26 val., peržiūros: 2723

Trečiadienį, gegužės 8 dieną, Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko KKL ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurės rungtynės, kuriose sutiko Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla ( šeimininkai) ir Žiežmarių gimanzija (svečiai). Pirmojoje rungtynių pusėje tarp komandų vyko taškas į tašką kova, tačiau ketvirto pradžioje Žiežmarių gimnazija turėjo net 16 taškų pranašumą. Visgi, "Dainavos" ekipa sugebėjo ne tik panaikinti deficitą, bet ir iškovoti pergalę paskutinėmis sekundėmis. Rezultatas – 82:81.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai ( 8:2), tačiau Žiežmarių gimnazija ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą, kol galiausia persvėrė rezultatą į savas rankas ( 12:13). Toliau ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis. Visgi, taiklus tritaškis metimas G.Smolskio "Dainavos" vidurinę mokyklą išvedė į priekį. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 23:22.

Antram ketvirčiui prasidėjus svečiai užtikrinčiau puolė ir įgijo 6 taškų pranašumą ( 28:34). Po minutės pertraukėlės šeimininkams pavyko sustyguoti savo žaidimą ir sumažino skirtumą iki minimumo ( 37:38). Besibaigiant kėlinukui "Dainavos" vidurinė mokyklo buvo įgijus minimalų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 41:40.

Trečiąjį ketvirtį Žiežmarių ekipa pradėjo spurtu 15:3, kur įgijo dviženklį pranašumą ( 44:55). Šeimininkai vis bandydavo sumažinti skirtumą, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų. Po taiklos L.Gužio dvitaškio metimo skirtumas sumažėjo iki taškų , tačiau svečiai besibaigiant kėlinukui laimėjo atkarpą 4:0 ir atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas – 55:67.

Paskutinį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo svečiai , kur padidino pranašumą iki 16 taškų ( 57:73), tačiau trys iš eilės Aido Borodino tritaškiai metimai sumažino skirtumą iki 6 taškų ( 67:73). Toliau svečiams sunkiai sekėsi atsigauti po šalto dušo, o tuo pasinaudojęs komandos lyderis Aidas Borodinas sumažino skirtumą iki minimumo ( 80:81). Likus žaisti mažiau nei minutę svečiai turėjo galimybę padidinti pranašumą, tačiau keturi iš eilės mesti baudos metimai skriejo pro šalį, o likus žaisti 5 sekundes tas pats, A.Borodinas, šaltais nervais realizavo du baudos metimus ir išvedė komandą į priekį ( 82:81). Svečiai turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau Aivaro Borodino stogas paskutinėmis sekundėmis visas viltis užgesino. Galutinis rezultatas rungtynių – 82:81.

Po laimėtų rungtynių "Dainavos" ekipos treneris, E.Rakickas, kalbėjo:"Mes buvome labiau užsidegę, labiau troškom šitos pergalės. Lemiamu momentu tapome kaip vienas kumštis. Ačiū sirgaliams, kurie palaikė lemiamu momentu, matyt, išgąsdino varžovus jų rėkimas. "

Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla: Aidas Borodinas ( 41 tšk., 7 išpr.praž.), L.Gužys ( 10 tšk.), A.Juravičius ( 9 tšk.)

Žiežmarių gimnazija: T.Meidus ( 6 išpr.praž.), T.Gervickas ( 14 atk.kam.) ir R.Ašmena surinko po 16 taškų, L.Jurkevičius ( 15 tšk., 6 rez.perd.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2013 gegužės 08 d., 17:02 val.

čia nieko daugiau nepridursi... Žiežmariai pralaimėjo laimėtas rungtynes...

Anonimas2013 gegužės 08 d., 16:59 val.

Vo cia tai rungtynes!

Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla pasiekė nesunkią pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 16:38 val.)Kauno "Dainavos vidurinė mokykla" paleido pergalę iš savo rankų (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 16:30 val.)Lyg ant sparnų ketvirtame kėlinyje žaidusi "Dainavos vidurinė mokykla" iškovojo pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 16:01 val.)Kauno ''Šv. Pranciškaus mokykla'' užtikrintai įveikė Kauno ''Dainavos vidurinę mokyklą'' (2013 balandžio 02 d., antradienis, 16:04 val.)Kauno "Šv. Pranciškaus mokykla" ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 16:01 val.)"Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 29 d., penktadienis, 14:45 val.)Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (2013 kovo 19 d., antradienis, 19:28 val.)''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:25 val.)''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' iškovojo pirmąją pergalę ''Basketnews.lt 2013'' taurėje (2013 kovo 22 d., penktadienis, 16:50 val.)