AGAVA vs PUSKARININKIŲ MOKYKLA (72:66)Meras M » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Agavos" pergalė pareikalavo daug pastangų

Aikštėje vyko atkakli kova
2007 balandžio 25 d., Trečiadienis, 23:01 val., peržiūros: 4006

Šį vakarą (04.25) "Puskarininkių mokykla" savo aikštėje priėmė "Agavos" krepšininkus. Visų rungtynių metu vyko įnirtinga ir atkakli kova, kurios nugalėtojas sprendėsi lemiamajame ketvirtyje. Kovoje dėl išlikimo, pergalę rezultatu 72:66 iškovojo svečiai. Aštunfinalyje jų jau laukia "Caravelle team" ekipa.

Nuo pat pirmųjų dvikovos minučių užvirė nuožmi ir bekompromisė kova. Abi komandos rungtyniavo taškas į tašką ir niekam nepavyko įgyti ryškesnės persvaros. Po pirmųjų dešimties minučių vos dviem taškais priekyje buvo „Puskarininkių mokykla“.

Antrąjį kėlinuką „Agavos“ krepšininkai pradėjo spurtu 9:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 29:22. Vistik šeimininkai nepasimetė ir netrukus ne tik kad pasivijo varžovus, bet ir vėl išsiveržė į priekį – 35:31. Deja, tačiau iki didžiosios pertraukos pradžios jiems nepavyko išlaikyti šio pranašumo. 42:40 pirmavo svečiai.

Po pertraukos iniciatyva priklausė „Puskarininkių mokyklos“ auklėtiniams. Demonstruodami gerą pataikymą, jie po truputį pradėjo tolti – 54:47, 58:48. „Agavos“ žaidėjamas sunkiai sekėsi pelnyti taškus iš žaidimo. Daugiau nei pusę savo taškų jie surinko baudos metimais. Prieš lemiamą dvikovs dalį šeimininkai pirmavo 60:54.

Paskutiniajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojom. Svečiai suaktyvino savo gynybą ir nebeleido oponentams lengvai rinkti taškus. Šeimininkai pradėjo žymiai dažniau klysti ir dovanodmai vieną kamuolį po kito leido varžovams persverti rezultatą. „Agava“ pasinaudojo šią galimybę ir nebeišleido pergalės iš savo rankų. Galutinis rezultatas – 72:66 „Agavos“ naudai.

Po varžybų šeimininkai atsisakė vertinti teisėjų darbą, tuo tarpų svečių treneris arbitrams skyrė po 8 balus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 24 taškus pelnęs Almantas Sutkus ( 24 naud.kfc.). 18 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Dominykas Jasinkas ( 22 naud.kfc.).

„Puskarininkių mokyklos“ ekipoje 23 taškus surinko Donatas Marcinkevičius ( 24 naud.kfc.). 18 taškų Vilmanto Maselsko sąskaitoje ( 10 naud.kfc.).

„Kuo mažiau ginčijamės su teisėjais, tuo jie blogiau švilpia“, – nepatenkintas rungtynėmis teigė „Puskarininkių mokyklos“ žaidėjas Marius Zapalis.

"Agava" iškovojo antrąją pergalę (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 23:00 val.)Įtikinama "Caravelle Team" pergalė (2007 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 22:39 val.),,Daug nervų kainavusi ,,Koalicijos" pergalė" (2007 balandžio 15 d., sekmadienis, 14:21 val.)"Šilduva" triuškinamai užbaigė pogrupio varžybas (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)"Agava" "Mažąją Mero Taurę" pradėjo pergale (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Puskarininkių mokykla" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų biurą" (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 20:32 val.)Sėkmingas "Araušos & Juritanos" startas "Mažojoje" Mero taurėje (2007 kovo 21 d., trečiadienis, 20:50 val.)