Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija vs Tauragės „Versmės“ gimnazija (99:74)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 11:00 val. @ Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija, Kalnų g. 3, Raseiniai, LT-60136

Trise rungtynes užbaigę Tauragės „Versmės“ gimnazijos žaidėjai nusileido Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijai

2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 14:24 val., peržiūros: 1030

Ketvirtadienį, balandžio 14 dieną, Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Žemaitijos pogrupio rungtynės, tarp vietos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ ir Tauragės „Versmės“ gimnazijų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyravo apylygė kova, tačiau ketvirtame kėlinyje į susistumdymą įsivėlę du Tauragės „Versmės“ gimnazijos krepšininkai buvo priversti palikti aikštelę, ko pasekoje trise rungtyniauti likę tauragiškiai nebepasipriešino varžovams ir privalėjo pripažinti jų pergalę rezultatu 99:74 (21:19, 20:18, 28:27, 30:10).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau vieną atkarpą geriau sužaidę tauragiškiai išsiveržė į priekį. Vis tik, iniciatyvą jie laikė neilgai, nes čia pat spurtavusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija perėmė pirmaujančios komandos vaidmenį ir įgijo septynių taškų atotrūkį. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai prisivijo priešininkus iki dviejų taškų. 21:19.

Antrojo ketvirčio pradžia buvo analogiška pirmoji kėlinuko pradžiai, ko pasekoje skirtumas tarp komandų kurį laiką išliko du taškai. Kiek vėliau kelis taškus iš eilės surinkęs M. Plavinskas atitolino raseiniškius, tačiau čia pat šešis taškus iš eilės pelnęs Tauragės „Versmės“ gimnazijos žaidėjas V.Gedminas persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę aikštės šeimininkai susigrąžino kelių taškų persvarą. 41:37.

Po pertraukos geriau startavę tauragiškiai iškart prisivijo priešininkus, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkai surengė spurtą 9:0 ir įgijo jau vienuolikos taškų atotrūkį. Kiek vėliau Tauragės „Versmės“ gimnazija dar bandė vytis varžovus, tačiau tvirtai iniciatyvos laikęsi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazijos žaidėjai išsaugojo įgytą pranašumą. Vis tik, kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasirodę svečiai sugebėjo deficitą sumažinti daugiau nei perpus. 69:64.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau netrukus į susistumdymą įsivėlę Tauragės „Versmės“ gimnazijos krepšininkai buvo priversti palikti aikštelę, ko pasekoje trise likę svečiai daugiau nebesugebėjo pasipriešinti raseiniškiams, kurie užtikrintai laimėjo ketvirtą kėlinuką bei įsirašė pergalę rezultatu 99:74.

Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija: Benas Ilevičius – 23 tšk. (8 rezult. perd.), Simas Andraitis – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Dovydas Savickas – 12 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd.), Povilas Juškys – 11 tšk., Martynas Plavinskas – 11 tšk.

Tauragės „Versmės“ gimnazija: Vilius Gedminas – 26 tšk. (14 atk. kam.), Rimvydas Mėlinis – 18 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Laurynas Steputis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Prišmantas – 12 tšk.

Plaugės „Saulės“ gimnazija ketvirtąjame kėlinuke įveikė Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnaziją (2016 balandžio 12 d., antradienis, 16:28 val.)Visas rungtynes pirmavusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė pergalę (2016 kovo 08 d., antradienis, 15:30 val.)Galingai trečią kėlinį sužaidusi Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija pasiekė finalą (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:09 val.)Tauragės „Versmės“ gimnazija pasiekė nesunkią pergalę (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 18:29 val.)Po atkaklios kovos Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija palaužė Jurbarko „Antano Giedraičio-Giedriaus“ gimnaziją (2016 balandžio 05 d., antradienis, 14:22 val.)Visas rungtynes iniciatyvos iš rankų nepaleidusi Pasvalio „Petro Vileišio“ gimnazija pasidabino aukso medaliais (2016 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:30 val.)Raseinių „Prezidento Jono Žemaičio“ gimnazija lengvai pasivaikščiojo su Pasvalio raj. „Pumpėnų“ gimnazija (2016 balandžio 29 d., penktadienis, 16:58 val.)