KAIŠIADORIŲ A.BRAZAUSKO VIDURINĖ MOKYKLA-1 vs ŠEDUVOS GIMNAZIJA KK "TITANAS" (73:63)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 9 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 balandžio 20 d., Antradienis, 15:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko vidurinės mokyklos sporto salė, Gedimino g. 65, Kaišiadorys

"Krepšinis.net" 9kl turnyras prasidėjo atkaklia dvikova Kaišiadoryse

2010 balandžio 20 d., Antradienis, 17:37 val., peržiūros: 6073
Balandžio 20 dieną, antradienį, Kaišiadorių A.Brazausko vidurinėje mokykloje startavo "Krepšinis.net" 9 kl turnyras. Šios mokyklos auklėtiniai Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 savo valdose priėmė svečius iš Šeduvos – Šeduvos gimnaziją – KK "Titaną".

Rungtynes komandos pradėjo apsikeitimu taškais, tačiau netrukus svečiai ėmė rungtyniauti kur kas aktyviau ir tai išmušė iš vėžių Kaišiadoriečius. Savo lyderių M.Šulžicko bei M.Kniškos vedami Šeduvos gimnazijos auklėtiniai netrukus spurtavo 0:6 ir praėjus 3 minutėms nutolo nuo varžovų 5 taškų skirtumu (3:8). Visgi, vėliau abiejų komandų žaidimas stabtelėjo ir puolimas kurį visą likusią pirmąją kėlinio pusę buvo apmiręs, o antrojoje Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 ėmė po truputį artėti, kol likus žaisti 2 minutes, Ž.Maldžius taikliu tritaškiu metimu sušvelnino savo ekipos atsilikimą iki minimumo (10:11). Kėlinio pabaigoje dar vieną tritaškį smeigė E.Trišinas, po ilgos petraukos išvedė aikštės šeimininkus į priekį ir leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 13:11.

Nors antrąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo L.Jocius ir padidino savo komandos atotrūkį iki 4 taškų (15:11), tačiau netrukus Šeduvos gimnazija – KK "Titanas" ėmė mažinti šį skirtumą ir sužaidus 2min 15s A.Adomkevičius tritaškiu metimu nusvėrė rungtynių svarstykles svečių naudai (15:16). Šį skirtumą iki 2 taškų taikli baudos metimu buvo padidinę L.Tamošiūnas (17:19), tačiau aktyviai žaisdami puolime kaišiadoriečiai išprovokavo keletą varžovų pražangų, atakavo nuo baudų metimo linijos be klaidų ir įpusėjus kėliniui T.Stankevičius abiem taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą (21:19). Ketvirčio viduryje M.Šulžickas atstatė pusiausvyrą (21:21), o antroje kėlinio pusėje svečius priešininkai dažnai stabdė pražangomis ir šeduviečiai metė net 10 baudų metimų. Tiesa, pataikė tik 4 ir tai trukdė jiems nutolti. Visgi, trapiu pranašumu Šeduvos gimnazija – KK "Titanas" priekyje laikėsi didžiąją dalį antrosios kėlinio pusės, bet pranašumo savo pusėje jiems išsaugoti nepavyko – ketvirčio pabaigoje Ž.Maldžius smeigė dar vieną tritaškį ir persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 28:27.

Po didžiosios petraukos komandos toliau žengė koja kojon ir neketino leisti varžovams nutolti. Visą šį kėlinį skirtumas tarp komandų nebuvo didesnis nei 3 taškai, o rezultatas buvo lygus 4 kartus. Apylygis žaidimas visą kėlinį lėmė tai, jog ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu (19:19) ir prieš lemiamą kėlinį Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla išsaugojo minimalią persvarą – 47:46. Kaišiadoriečių gretose šiame kėlinyje rezultatyviausiai žaidė L.Jocius, surinkęs 8 taškus ir Ž.Maldžius, pridėjęs 5 taškus. Tuo tarpu svečių komandoje pastebimiausi buvo L.Tamošiūnas (7 taškai), L.Adomkevičius (6 taškai) ir M.Šulžickas (6 taškai). Beje, šio kėlinio pabaigoje Šeduvos gimnazijos – KK "Titano" stovyklą pasiekė nemaloni žinia – kojos traumą gavo vienas iš komandos lyderių M.Kniška.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje M.Šulžickas abiem taikliai baudų metimais išvedė Šeduvos gimnaziją – KK "Titaną" į priekį (47:46), tačiau į tai J.Kursevičius atsakė 4 iš eilės taškais ir išvedė savo komandą į priekį 3 taškų persvarą (51:48). Vis dėlto, kėlinio viduryje prabilo M.Šulžicko bei P.Bieliūno tandemas, pelnė 5 taškus be atsako ir padėjo savo komandai įsiveržti į priekį 3 taškų skirtumu (52:55). Bet tuomet Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos moksleiviai pademonstravo charakterį, pasinaudojo išsibalansavusiu varžovų žaidimu, spurtavo 7:0 ir po Ž.Maldžiaus tritaškio A.Paškevičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės (60:55). Po jos R.Sidaras pratęsė savo komandos spurtą iki 10:0 ir išvedė kaišiadoriečius į priekį 7 taškų skirtumu (62:55). Visgi, Šeduvos komanda nenuleido rankų ir pačiu laiku iniciatyvos ėmęsis M.Šulžickas pelnė 6 taškus be atsako ir likus žaisti 2min 10s, skirtumas ištirpo iki minimumo (62:61). Svečiai dar turėjo progų ir išlyginti, ir persverti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo, o per paskutinę minutę Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 tarsi patrako ir krepšys atsirišo visiems žaidėjams: rungtynes aikštės šeimininkai baigė 7 taškai be atsako ir įtvirtino nelengvą pergalę rezultatu 73:63.

Po susitikimo nugalėtojų komandos strategas D.Tamulevičius kalbėjo: "Pabaigoje padėjo patirtis ir šaltakraujiškas žaidimas. Dar prisidėjo varžovų lyderio traumo trečio kėlinio pabaigoje. Jiems atsiliepė šis dalykas. Man atrodo, kad su jais susitiksime finale. Tikrai nebloga komanda."

Šeduvos gimnazijos – KK "Titano" treneris A.Paškevičius po rungtynių sakė: "Rungtynės vyko taškas į tašką. Gavosi gana graži kova. Ir žiūrovai turbūt nenusivylė kova. Jiems aišku padėjo namų sienos ir mūsų lyderio M.Kniškos trauma trečio kėlinio pabaigoje. Tai mums ir neleido laimėti šių rungtynių. Bet aš vis tikiuosi ir vyliuosi, kad mes su jais susitiksim finale ir dar parodysim savo gražų krepšinį žiūrovams."

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla
: Ž.Maldžius (22 tšk.), L.Jocius (18 tšk., 13 atk. k., 5 išpr. pr.), J.Kursevičius (13 tšk., 13 atk. k., 10 rez. per., 5 išpr. pr.), E.Trišinas (11 tšk., 4 per. k.) ir T.Stankevičius (4 tšk.).

Šeduvos gimnazija – KK "Titanas": M.Šulžickas (24 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), L.Tamošiūnas (13 tšk., 18 atk. k., 5 išpr. pr.), A.Adomkevičius (11 tšk.), M.Kniška (8 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.) ir P.Bieliūnas (7 tšk., 14 atk. k.).

KKL "Krepšinis.net" 9 klasių taurės nugalėtojai Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos pirmoji komanda! (2010 gegužės 20 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 neturėjo vargo antrosiose "Krepšinis.net" 9 klasių taurės rungtynėse (2010 balandžio 27 d., antradienis, 18:33 val.)Kaišiadorių derbyje nesunkią pergalę šventė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla 1 (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:59 val.)Įspūdingas pirmasis kėlinys leido Kaišiadorių A.Brazausko vidurinei mokyklai 1 pasiekti įtikinamą pergalę prieš bendraamžius iš Vilkijos (2010 gegužės 04 d., antradienis, 17:56 val.)Šeduvos gimnazija - KK "Titanas" parsivežė lengvą pergalę iš Vilkijos (2010 balandžio 30 d., penktadienis, 18:15 val.)J.Kursevičius pelnė 62 taškus ir atvedė Kaišiadorių A.Brazausko vidurinę mokyklą-1 į 9 klasių "Krepšinis.net" taurės finalą (2010 gegužės 17 d., pirmadienis, 17:41 val.)Šveduvos gimnazija - "KK Titanas" iškopė į finalą (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)