STATYBŲ VIZIJA & LVA vs TAUVEGA (56:69)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"TAUTVEGA" nugalėjo priešininkų penketuką

Raimundo Gudyno ataka po krepšiu
2009 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 19:21 val., peržiūros: 4881

Šį vakarą, lapkričio 22d., susitiko dvi "C" lygos komandos. Aikštės šeimininkai žaidžiantys žalia apranga "STATYBŲ VIZIJA & LVA" priėmė geltonais marškinėliais žaidžiančią "TAUTVEGA" ekipą. Nors šeimininkai žaidė tik vienu penketuku krepšinis aikštelėje buvo gan intriguojantis. Svečiai turėjo didelį atsarginių žaidėjų suolelį ir dėl to nepavargdavo. Po dviejų pirmųjų kėlinukų rezultatas siekė 10 taškų skirtumą (23:33) svečių naudai. Nors po ilgosios pertraukos šeimininkams nelabai sekėsi vytis varžovus, bet paskutiniame ketvirtyje sugebėjo parodyti, jog nors šiandien susirinko tik penkiese vistiek gali žaisti iki galo ir laimėjo ketvirtąjį kėlinį 20:13. Įsidėmėtina yra tai, kad per du paskutinius kėlinukus ši komanda neprasižengė nė kartelio. Visgi rungtynės baigėsi rezultatu 56:69 "TAUTVEGA" komandos naudai.

Rungtynių pradžia prasidėjo svečių dėl ginčo laimėtu kamuoliu, kurį pagavęs žaidėjes iškart pelnė du taškus. Bet neilgai laukus tuo pačiu atsakė ir šeimininkų ekipa. Iniciatyvą paėmė svečiai, kai "STATYBŲ VIZIJA & LVA" pataikė tolimą metimą, tuo pačiu atsake ir "TAUTVEGA" ir tęsė spurtą 0:8. Šeimininkai nors ir susirinko tik penkiese, bet kovojo dėl kiekvieno taško. Po pataikyto baudų metimo šeimininkai atsilikinėjo 4 taškais (8:12). Kėliniui artėjant į pabaigą dar vienu pataikytu tolimu A.Bartusevičiaus tritaškio emtimu, komanda sumažino skirtumą iki 3, bet tada svečiai dar pataikė du kartus iš po krepšio ir kėlinukas baigėsi rezultatu 11:18 "TAUTVEGA" komandos naudai.

Antrajį ketvirtį sėkmingiau pradėję aikštelės šeimininkai,bet niekaip negalėjo sumažinti skirtumo, kuris vis išliko trejais taškais. Sunkiai sekėsi stabdyti po krepšiu R.Gudyną, kuris atkovojo per pirmus du kėlinius net 10 kamuolių. Svečiai pasinaudojo netaikliais šeimininkų ir pradėjo didinti skirtumą. Nors kai du baudos metimus pataikė šeimininkai skirtumas buvo tik dveji taškai, svečiai sugebėjo įmesti 8 taškus be atsako ir pagaliau susikrauti dviženklį pranašumą. Taip kėlinys ir baigėsi, rezultatu 23:33.

Po ilgosios pertraukos vyko itin atkakli kova – didesnę atakų dalis netrukdavo ilgiai. Šeimininkai žaidę tik penkiese negalėjo išsibauduoti, tai neprasižengė nė karto per du likusius kėlinius, žaidė švariai ,o štai varžovai prasižengė net 13 kartų. Tačiau vistiek niekaip nepavyko priartėti prie lygaus rezultato. Skirtumas vistiek augo. Po svečių tolimo metimo skirtumas išaugo iki 14 taškų. O jau pavargę "STATYBŲ VIZIJA & LVA" ekipos nariai per likusias minutes pelnė tik 5 taškus, tris iš jų baudos metimais. O svečiai pelnė du dvitaškius tada įmetė dar vieną tritaškio metimą, ir turėjo jau 17 taškų pranašumą, bet likus pusantros minutės pelnė dar 4 taškus ir rezultatas buvo 36:56 net 20 taškų skirtumu laiminėjo svečiai.

Paskutinį kėlinuką pradėjo svečiai ir R.Gudynas puldamas niekaip nesugebėjo įmesti kamuolio į krepšį, jam tai pavyko padaryti tik iš trečiojo karto. Į tai atsakį šeimininkai 5 taškais, bet tada sekė du tolimi svečių metimai kuriuos realizavo A.Ginevičius. Į tai atsakė taip pat tolimu metimu D.Gricius ir dar pelnytais taškais iš po krepšio. Likus pusei paskutiniojo kėlinio rezultatas buvo 48:66. Dideliu skirtumu nenorėjo pralaimėti šeimininkai, tad surengė spurta 8 sausais taškais. Paskutine ataka dar pasižymėjo svečiai įmesdami tolimą metimą likus vos keliom sekundėm ir rungtynės baigėsi razultatu 56:69.

Svečių komandos pakalbintas žaidėjas sakė "Laimėjome tik dėl to, jog mūsų susirinko daugiau, o varžovų tebuvo tik penki".

Prie laimėtojų pergalės labiausiai prisidėjo R.Gudynas (17 taškų bei 18 atk.k., 32 naudingumo balai) ir V.Ginevičius (15 taškų).

Šeimininkų ekipoje puikiai pasirodė T.Grigas (21 taškas, 10 atk.k. surinkęs 28 naudingumo balus).

"ICE" turėjo vargo su "Tauvegos" penketuku (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 21:53 val.)"Ekodora" lengvai laimėjo prieš "Statybų vizija & LVA" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)"Tauvega" įrodė savo pranašumą prieš "Prienų Vėją" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:08 val.)"Tauvega" varžybų pabaigoje palaužė "Krepšinis.net" komandą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 22:04 val.)"Tauvega" sezoną pradėjo sunkia pergale (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Statybų vizija & LVA" penketukas nugalėjo "Libora" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:02 val.)"ISM" nesunkiai nugalėjo "Tauvega" (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 00:20 val.)"Sparta" parodė kovotojų charakterį prieš "Statybų viziją & LVA" (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Statybų vizija & LVA" šešetukas namuose nepaliko vilčių "BC Sporto fėja-2" krepšininkams (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 20:59 val.)