Detas ‒ Hoptrans & BRGroup vs BC „BOOM“ (87:91)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 rugsėjo 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

1970 sausio 01 d., Ketvirtadienis, 03:00 val., peržiūros: 1488

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tiesiogzmogus2015 spalio 02 d., 10:05 val.

Kiek vėliau, penkis taškus iš eilės surinkęs M. Pranckūnas dar labiau atitolino svečių komandą, tačiau čia pat atsibudę aikštės šeimininkai, daugiausiai R. Kybarto ir M. Karpičiaus pastangomis ėmė mažinti deficitą, ko pasekoje iki kėlinuko pabaigos jis visiškai ištirpo.

To paties M. Karpičiaus, o tuo labiau R. Kybarto indėlio ir trūko paskutiniame kelinyje likus žaisti vos kelias minutes. Tačiau viskas dar prieš akis, o Detas - Hoptrans & BRGoup komanda - turinti potencialo kovoti su pačiais stipriausiais lygoje.