Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla vs Žiežmarių vidurinė mokykla (61:81)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 31 d., Antradienis, 15:30 val. @ Kaišiadorių A.Brazausko vidurinė mokykla, Gedimino g. 65, Kaišiadorys LT-56124

Lengva „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos pergalė

2009 kovo 31 d., Antradienis, 18:07 val., peržiūros: 3955

Šiandiena Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šios mokyklos krepšinio komanda, prieš svečius iš „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos. Rungtynių pradžioje abi komandos kovojo kaip lygus su lygiu, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai įrodė savo pranašumą ir iškovojo nesunkę pergalę rezultatu 81:61.

Pirmuosius taškus šiose varžybose pelnė šeimininkų ekipa, tačiau į tai varžovai atsakė 7 taškais be atsako. Įpusėjus kėliniui šeimininkų komanda sugebėjo prisivyti ir išlyginti rezultatą 11:11, o likusias kėlinį minutes komandos taip ir žaidė, taškas į tašką. Taigi pirmasis kėlinys ir baigėsi lygiu rezultatu 19:19.

Antrame kėlinyje šeimininkai surengė spurta 9:3 ir išsiveržė į priekį, tačiau svečių ekipa nesutriko ir gan greitai pradėjo vytis savo varžovus. Sužaidus apie 7 minutes rezultatas dar buvo šeimininkų pusėje 27:24, bet jau kitoje atakoje svečiai pataikė tolimą metimą ir išlygino rezultatą. O kėlinys taip pat pasibaigė lygiu rezultatu 33:33, tai žadėjo įtemptą kovą ir antroje varžybų pusėje.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Žiežmarių pradėjo kibiau gintis, o tai šeimininkų ekipa privertė dažniau klysti. Tuo pasinaudodami svečių ekipos žaidėjai po truputi pradėjo tolti nuo varžovų ir kėlinio pabaigoje buvo priekyje rezultatu 59:43.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai ir toliau diktavo savo žaidimo eigą. Jie buvo susikrovę 23 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai neleido toliau jiems pabėgti ir šiek tiek sumažino rezultatą. Bet vis dėl to „Žiežmarių“ vidurinės mokyklos komandą šventė pergalę rezultatu 81:61.

Kaišiadorių A.Brazausko vidurinės mokyklos komandoje išsiskyrė Tomas Bumbulevičius pelnęs 24 taškus.

„Žiežmarių“ vidurines mokyklos geriausiai pasirodė Laurynas Černiauskas surinkęs 31 tašką.

Po varžybų šeimininkų ekipos treneris nenorėjo komentuoti varžybų.

O šių varžybų nugalėtojų treneris sakė, jog truputi geriau pataikėme ir gynėmės, bet tritaškių pataikymo procentas gan mažas. Norėčiau pasidžiaugti, kad turnyras yra gerai organizuotas.

Minimali Stakliškių vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:08 val.)Prienų "Žiburio" gimnazija įveikė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 21:03 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla palaužė svečius iš Stakliškių (2009 kovo 28 d., šeštadienis, 20:02 val.)"Žiežmarių vidurinė mokykla" antroje rungtynių pusėje palaužė kaišiadoriečius (2009 kovo 21 d., šeštadienis, 21:01 val.)Lengva Prienų "Žiburio" gimnazijos pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 22:48 val.)Kaišiadorių "A.Brazausko vidurinei mokyklai" savos sienos padėjo iškovoti pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 18:34 val.)Tik paskutiniosioms sekundėmis Stakliškių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Antroji Prienų "Žiburio" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 18:41 val.)Įtikinama Birštono gimnazijos pergalė (2009 balandžio 11 d., šeštadienis, 21:00 val.)Birštono gimnazija užtikrintai įveikė Kaišiadorių "A.Brazausko" vidurinę mokyklą (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 17:42 val.)