UNITED vs BPG & BANGA (104:72)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

“United” sutriuškino varžovus ir pagerino vieną lygos rekordą

2009 gruodžio 13 d., Sekmadienis, 16:12 val., peržiūros: 6375
Sekmadienį (12-13) „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „C“ grupės komandos „United“ (šeimininkai) ir „BPG & Banga“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje įvyko įtemta kova. Nei vienai komandai nepavyko atitrūkti daugiau nei 8 taškai. Antroje pusėje vaizdas aikštėje pasikeitė. Prieš ilgąją pertrauką turėdami keturių taškų persvarą šeimininkai po trečio kėlinio ją padidino iki 23 taškų , o galutinis šių varžybų rezultatas buvo 104:72.

Rungtynės prasidėjo technine pražanga , kuria buvo nubausta „BPG & Bangos” ekipa. Ginčo kamuolį laimėję šeimininkų ekipos krepšininkai pirmieji atidarė taškų sąskaitą.Svečiams jau sekančioje atakoje pataikius tolimą metimą pavyko išlyginti rezultatą. Beveik visą kėlinio laiką žaidimas vyko apylygiai ir rezultatas
dažnai būdavo lygus. Tik kėlinio pabaigoje pataikę iš eilės du tolimus metimus į priekį išsiveržė „United“ komanda. Pirmasis kėlinukas pasibaigė rezultatu 26:19.

Antrame kėlinyje tempti savo komandą pradėjo M.Daraškevičius („BPG & Banga“). Jo pastangomis jau ketvirčio viduryje komandas skyrė tik vienas taškas.Tačiau tokią persvarą svečiams pavyko išlaikyti neilgai. Jau po keletos atakų komandas vėl skyrė penki taškai. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo 47:43 (21:24).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas pasikeitė ir iniciatyvą perėmė „United“ komanda. Pradėjus aktyviai gintis ir žaisti greitą žaidimą jiems pavyko savo persvarą padidinti iki 23 taškų. Šią persvarą šeimininkams pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos. Trečiasis kėlinys pasibaigė rezultatu 79:56 (32:13).

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas. Šeimininkams ir toliau pavyko diktuoti savo sąlygas. Pradėję pataikyti tolimus metimus „United“ komandos žaidėjai savo persvarą dar padidino ir rungtynių pabaigoje ji siekė 32 taškus. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 104:72 (25:16).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų ekipos strategas teigė : „ – Džiaugiuosi , kad žaidėjai pademonstravo puikiai sustyguotą žaidimą ir padovanojo man dar vieną gražią pergalę“.

"United" :
R.Simanavičius surinko 59 naudingumo balus ir pagerino "C" lygos rekordą (33 taškai , 10 rezultatyvių perdavimų).

„BPG & Banga"
: M.Daraškevičius 30 taškų.

„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:47 val.)"United" tik per didelius vargus pateko į C lygos finalą (2010 balandžio 10 d., šeštadienis, 18:15 val.)"United" svečiuose sutriuškino "Grizlių" komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:24 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)"United" išlieka vienvaldžiais lyderiais (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 23:22 val.)"BPG & Banga" kiek nelauktai sutriuškino "Tauvega" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 15:54 val.)Magiškasis „United“ trejetas komandai nulipdė kelią į pusfinalį (2010 kovo 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)"United" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 15:36 val.)“United” pergalingai pradėjo antrąjį ratą. (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 16:23 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)