KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BALTVESA (60:61)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 11 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Baltvesa“ vos išnešė sveiką kailį

2009 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 4205

Šiandiena Kauno Technikos Kolegijoje susitiko šeimininkų ekipa, su svečiais „Baltvesa“ krepšininkais, po gražios ir atkaklios kovos sunkia pergalę iškovojo „Baltvesa“ krepšininkai, kurie laimėjo rezultatu 61:60.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan ramiai, tačiau sužaidus apie puse kėlinuko svečiai buvo priekyje 9:4. Likusias minutes komandos žaidė apylygiai, o nuskambėjus kėlinio pabaigą skelbiančiam švilpukui priekyje buvo svečiai 16:10.

Antrame kėlinuke vaizdas beveik nesikeitė, abi komandos žaidė gražų krepšinį. Nors „Kauno Technikos Kolegija“ ekipos krepšininkai buvo išlygine rezultatą, tačiau vis gi pabaigoje geriau pasirodė „Baltvesa“ kuri prieš ilgąja pertrauka vis dar priekyje 30:27.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, pradžioje abi komandos kovojo kaip lygus su lygiais ,tačiau tada sekė svečių spurtas 12:0. Todėl po trečiojo kėlinuko „Baltvesa“ priekyje solidžiu pranašumu 37:48.

Lemiamame kėlinyje šeimininkų ekipos krepšininkai iš paskutiniųjų kibo į atlapus varžovams. Vilmantas Vainauskas ne kartą įmetė fantastiškus tolimus metimus, tačiau pabaigoje jo vedama ekipa nesugebėjo išplėšti pergalės, todėl pergalę rezultatu 61:60 šventė „Baltvesa“

Šeimininkų ekipos trenerė po varžybų sakė, kad jos komanda per vėlai pradėjo žaisti, taip kaip moka.

„Baltvesa“ nugalėjo „KK Policija“ ekipą (2009 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)"Baltvesa" užtikrintai peržengė ketvirfinalio barjerą (2009 gegužės 30 d., šeštadienis, 00:20 val.)"Baltvesa" sutrypė "Kauno RAMI" (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:42 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo pergalę (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 19:51 val.)"Statybų vizija & LVA" nesugebėjo pasipriešinti "Baltvesos" ekipai (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Bangos Energetika & Diremta" užtikrintai žengė į "Respublikos" Didžiosios taurės finalą (2009 birželio 05 d., penktadienis, 21:18 val.)"Kauno energija" - "Respublikos" Didžiosios taurės turnyro Mažojo finalo nugalėtojai! (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)Kauno "SRC" namuose sutrypė "Baltvesa" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:53 val.)"Kauno rami" nepaliko šansų savo varžovams (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 20:42 val.)"KK Policija" antroje rungtynių pusėje palaužė "KTK" (2009 gegužės 12 d., antradienis, 19:52 val.)