PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI (102:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 30 d., Antradienis, 19:15 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

G.Rinkevičiaus atkovotų kamuolių rekordas padėjo "Projektų Gama GTV & Mobringas" ekipai pasiekti pergalę

2010 lapkričio 30 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 5108

Šiandien (11.30), Babtų gimnazijos sporto salėje, įvyko "Įmonių – Top Sport" lygos, "B" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Projektų Gama GTV & Mobringas" (šeimininkai) ir "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" (svečiai) ekipos. Rungtynėse, kuriose svečiai priešinosi du kėlinukus ir buvo pagerintas šio sezono atkovotų kamuolių rekordas, pergalę pasiekė "Projektų Gama GTV & Mobringas" – 102:77 (28:23, 15:17, 26:15, 34:22).

Pirmajame kėlinyje šeimininkai pradėjo labiau susikaupę ir iškart išsiveržė į priekį (13:4). Visgi svečiai atsigavo ir per keletą minučių grėsmingai priartėjo (15:13). Nedidelis skirtumas laikėsi didžiąją pirmo kėlinio antrosios pusės dalį, tačiau besibaigiant kėliniui jis išaugo iki 6 taškų "Projektų Gamos & GTV Mobringo" naudai (26:20). Kėlinio pabaigoje svečiai minimaliai sumažino skirtumą – 28:23.

Antrajame ketvirtyje "Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" akimirksniu sumažino skirtumą iki minimumo (28:27). Beveik viso antro kėlinio metu, vyko kova taškas į tašką. Didžiausias skirtumas buvo vos 5 taškai. Puikiai šiame kėlinyje atrodė šeimininkų centro puolėjas G.Rinkevičius, kuris šiame kėlinyje atkovojo, net 10 kamuolių. Iš viso atkovojęs 30 kamuolių jis pagerino šio sezono atkovotų kamuolių rekordą ir tik trijų kamuolių jam pritrūko iki absoliutaus lygos rekordo 33 atkovotų kamuolių, kuris priklauso Ž.Skučui. Kėlinio pabaigoje vistik liko trijų taškų šeimininkų pranašumas – 43:40.

Trečiajame kėlinyje pradėjo kristi tolimi metimai. Keturi V.Grinio tritaškiai padėjo šeimininkų ekipai persilaužti šiose rungtynėse ir įgyti solidesnį pranašumą (56:45). Ir tik taiklių svečių ekipos tritaškių dėkai skirtumas neišaugo dar labiau. Solidžiai rungtyniavo ir Mantas Giedraitis, kuris šiame kėlinyje pataikė 7 metimus iš 5. Baigiantis kėliniui skirtumas pasiekė 14 taškų ribą – 69:55.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar labiau išaugo. Vos per pirmasias ketvirtojo kėlinio minutes, skirtumas greitai pasiekė 22 taškų ribą (83:61). Panašus skirtumas išsilaikė iki rungtynių pabaigos. Šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – 102:77.

"Projektų Gama GTV & Mobringas": M.Giedraitis 27, G.Rinkevičius 25 (30 atk.kam, 14 išprov.praž, 56 naudingumo balai), K.Pėkis 21, V.Grinis 21 (11 atk.kam).

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai": R.Turskis 14, D.Juchnevičius 11 (16 atk.kam), T.Vaitkevičius ir D.Daunoras po 10 taškų.

Po rungtynių V.Grinis, "Projektų Gama GTV & Mobringas" ekipos treneris teigė, jog pergalę lėmė aktyvus aukštaūgių žaidimas, atkovoti kamuoliai, pranašumas po krepšiais ir pataikyti tritaškiai metimai.

Varžovų komanda atsisakė komentuoti apie varžybas.

Nuo rungtynių pradžios pirmavę "Projektų Gama GTV & Mobiringas" nepaleido pergalės iš rankų (2011 sausio 25 d., antradienis, 22:15 val.)"Projektų Gama GTV & Mobringas" išsaugojo pergalę (2011 kovo 08 d., antradienis, 22:12 val.)Lengvą pergalę pasiekė "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 21:50 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nukeliavo į ketvirtfinalį (2011 balandžio 05 d., antradienis, 22:00 val.)Paskutinės dvi susitikimo minutės nulėmė "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalę (2011 vasario 08 d., antradienis, 20:53 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau skina pergales (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" komanda išlieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:05 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutrypė savo varžovus (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Omega" ekipą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:40 val.)