BBG vs AGAVA (65:64)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 15 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

"Baltijos Baldų Grupė" ir antrą kartą įveikė "Agavą"

Edvino Aniulio blokas Audriui Šalaševičiui
2006 gruodžio 15 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 3727
Paskutinėse penktadienio rungtynėse "Įmonių" lygoje aikštės šeimininkė "Baltijos Baldų Grupė" priėmė "Agavą". Nuo pirmosios iki paskutinės susitikimo minutės vyko lygi kova. Nei viena ekipa nebuvo išsiveržusi į priekį daugiau nei septyniais taškais. Visgi šį sykį sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie kiek sėkmingiau sužaidę dvikovos pabaigą šventė pergalę minimaliu skirtumu 65:64.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštėje vyravo greitas, rezultatyvus ir gražus žaidimas. Kova vyko taškas į tašką. Pirmojo ketvirčio viduryje komandos kiek suaktyvino gynybą ir rezultatas nebeaugo taip greit. Iki kėlinuko pabaigos likus porai sekundžių taiklus "Agavos" lyderio Audriaus Šalaševičiaus tritaškis trimis taškais išvedė svečius į priekį ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 17:20.

"Agava" sėkmingai užbaigusi pirmąjį kėlinį ir antrajame nemažino apsukų bei pamažu didino savo pranašumą. Vienu metu ekipas skyrė jau 7 taškai, bet tada iniciatyvos ėmėsi pagrindinis baldžių pergalės kalvis Vytautas Remeikis, pagrinde jo pastangomis šeimininkai spurtavo 9:2 ir panaikino savo taškų deficitą. Likusį kėlinio laiką vyko lygi kova ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 35:37.

Aikštės šeimininkai petraukos neleido veltui ir jos metu sustygavę savo žaidimą trečiojo ketvirčio pradžioje spurtavo 8:2, taip po ilgos pertraukos nusverdami dvikovos svarstykles savo naudai. "Agava" netruko pajusti savo žaidimo ir neleido varžovams pabėgti į priekį. Prieš paskutįjį ketvirtį nei viena ekipa neturėjo pranašumo, rezultatas buvo 48:48.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – vyko įnirtinga kova, nei vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo ir prasidėjus paskutinei susitikimo minutei rezultatas buvo lygus. Svečių ekipos ataką rezultatyviai užbaigė Marijus Dimša įmetęs dvitaškį. "Baltijos Baldų Grupės" paskutinės atakos metu Vytauto Remeikio iš tritaškio zonos mestas kamuolys išsisuko iš lanko, bet niekas iš "Agavos" žaidėjų nesugebėjo atsitverti Edvino Aniulio, kuris ne tik atkovojo kamuolį, bet ir pelnė du taškus su pražanga. Žaidėjo ranka nesudrebėjo ir taiklus baudos metimas išvedė baldžius vienu tašku į priekį. Likus keliolikai sekundžių šeimininkai porą kartų sustabdė priešininkus prasižengdami, nes dar nebuvo išnaudoję 4 pražangų limito. Iki rungtynių pabaigos likus keturioms sekundėms "Agavos" ekipa paprašė minutės pertraukėlės. Pasktutinę ataką buvo patikėta užbaigti Almantui Sutkui, pastarojo žaidėjo metimas buvo netaiklus, tačiau kamuolį dar spėjo atsikovoti Dominykas Jasinskas, kurio metimas taip pat skriejo pro šalį. "Baltijos Baldų Grupė" iškvojo sunkią pergalę rezultatu 65:64.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų ekipos treneris Tomas Strioga teigė, kad žaidėjai šiandien buvo atsipalaidavę po įtikinamos pergalės prieš "Agavą" pirmajame rate, tačiau šios dienos rungtynėse varžovai žaidė daug geriau nei pirmoje dvikovoje ir pasak trenerio šiandien jiems tiesiog pasisekė.

"Baltijos Baldų Grupės" gretose nesulaikomas buvo Vytautas Remeikis pelnęs 26 taškus. 15 taškų įmetė Andrius Grigaras (8 atkovoti kamuoliai), 13 – Edvinas Aniulis.

"Agavos" ekipoje rezultatyviausias buvo Audrius Šalaševičius įmetęs 19 taškų. 17 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Almantas Sutkus, 15 – Dominykas Jasinskas.

"Baltijos baldų grupė" namuose sutriuškino "Antakoros" ekipą (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:48 val.)"Agava" be vargo įveikė "Lytagrą" (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:37 val.)"Agava" nesunkiai įveikė "Antakorą" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:09 val.)Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" nesėkmė šį sezoną (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:37 val.)"Elektros darbų" revanšas prieš "Agavą" pavyko (2007 sausio 19 d., penktadienis, 20:47 val.)"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)"AKS & Nekturtas" pasiekė revanšą prieš "Agavą" ir išlygino santykį (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Baltijos Baldų Grupė“ iškovojo lengvą pergalę (2006 lapkričio 03 d., penktadienis, 23:33 val.)Klaidos paskandino "Agavą" (2007 sausio 26 d., penktadienis, 22:39 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)