BERO & TERMOIZOLA vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA (44:83)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" sutrypė savo varžovus

Nepaisant rezultato aikštėje vyko aštri kova
2009 spalio 28 d., Trečiadienis, 22:27 val., peržiūros: 5561

Šiandien (10.28) Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dvikova tarp "Bero & Termoizola" (šeimininkai) ir "Kauno Energetikos Remontas & Compensa" (svečiai). Pirmąsias minutes puikiai pradėjo svečiai, kurie rezultatyviai žaisdami, laimėjo šį kėlinį net 25 taškų skirtumu. Antrasis kėlinys apsivertė aukštyn kojomis, ekipos žaidė labai panšiai ir dėl to svečiai šį kėlinį laimėjo tik 1 taško skirtumu. Trečiajame ketvirtyje velgi puikiai sekėsi svečiams, kurie nesunkiai nugalėjo šiame kėlinuke ir susikrovė jau 38 taškų pranašumą. Ketvirtasis kėlinys klostėsi panašiai kaip ir antrasis kurį tap pat laimėjo svečiai ir vėl 1 tašku, o po finalinio švilpuko pergalę šventė "Kauno Energetikos Remontas & Compensa" rezultatu (44:83).

Pirmasis kėlinys prasidėjo neblogu svečių spurtu (10:0), o vėliau sekė "Bero & Termoizola" ekipos pirmieji 2 taškai, tačiau jiems pavyko laimėti tik mažą atkarpėlę, (4:2) po kurios aikštelės šeimininkai sėkmingai buvo nutildyti, o svečiai dideliu greičiu pradėjo didinti skirtumą tarp komandų ir pastariesiems tai puikiai sekėsi, nes po šio kėlinio sukaupė jau 25 taškų pranašumą (6:31).

Antasis ketvirtis prasidėjo kiek sėkmingiau šeimininkams, kurie pirmąją šio kėlinio atkarpą laimėjo (9:5) ir truputi sumažino atsilikimą. Kėliniui įpusėjus žaidimas ir toliau klostėsi panašiai, komandos demonstravo pakankamai panašų krepšinį, "Kauno Energetikos Remontas & Compensa" šiame kėlinyje taikliau metė tritaškius metimus (5/3 prieš 3/1), taip pat mažiau darė klaidų (4 prieš 8) aikštelės šeiminikus gelbėjo atkovoti kamuoliai (12 prieš 7) ir perimti kamuoliai (5 prieš 3), taigi tai lėmė, jog skirtumas pakito minimaliai (24:50).

Trečiasis kėlinukas buvo panašus į pirmąjį, iniciatyvą perėmė svečiai, kurie sėkmingai neutralizavo "Bero & Termoizola" ekipos puolimą, bei rezultatyviai atakavo varžovų krepšinį, tačiau šiame ketvirtyje šeimininkai kiek geriau priešinosi ir pralaimėjo 12 taškų skirtumu, o bendrajame rezultate "Kauno Energetikos Remontas & Compensa" pirmavo jau 38 taškų skirtumu (32:70).

Paskutinysis ketvirtis vėlgi prasidėjo svečių naudai, kurie surengę nedidelį spurtą susikrovė jau rekordinį 46 taškų skirtumą, tačiau šį kartą aikštelės šeiminikai nepanoro nusileisti ir po truputi pradėjo tirpdyti varžovų pranašumą, tačiau labai neženkliai, taigi po varžybų pergalę šventė "Kauno Energetikos Remontas & Compensa" triuškinančiu rezultatu (44:83).

"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" gretose rezultayviausi buvo Igoris Konovalenko pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, nemažai prie pergalės prisidėjo Jonas Paužuolis surinkęs 19 taškų ir atkovojęs taip pat 5 kamuolius.

"Bero & Termoizola" ekipoje labiausiai pasižymėjo Martynas Juchnevičius įmetęs 11 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius, taip pat Renaldas Sabonaitis pridėjęs 8 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris tegė "žinojom, kad silpna komanda, tai bandėm įvairius derinius, buvo kaip treniruotė". Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo, jog varžovai buvo stipresni, bet teisėjais taip pat nebuvo patenkinti

"Kauno energetikos remontas & Compensa" palaužė savo varžovus (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 22:00 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" namie sutriuškino "Eccua & Furnika" (2010 vasario 12 d., penktadienis, 21:26 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 21:47 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Celsis & LTC" (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:08 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" neturėjo vargo su nepilnos sudėties "E-Start Club" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 20:47 val.)Nesunki "Kauno energetikos remonto & Compensos" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" lengvai laimėjo prieš "S Logistika" (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 20:56 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" antrajame kėlinyje atitrūko ir išsaugojo pergalę savo rankose (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 20:28 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" namuose nepaliko vilčių nepilnos sudėties "Mikrovisata" ekipai (2009 gruodžio 18 d., penktadienis, 20:47 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" be didesnio vargo įveikė "AKS projektų & Argensta" (2009 spalio 30 d., penktadienis, 20:32 val.)