AKS PROSATAS & NEKTURTAS vs MAKROFLEX (84:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 25 d., Penktadienis, 19:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"AKS Prostatas & Nekturtas" namuose nugalėjo "Makroflex"

2008 sausio 25 d., Penktadienis, 22:45 val., peržiūros: 5960
Šį lietingą penktadienio vakarą LŽŪU sporto salėje Įmonių lygos E pogrupio lyderiai "AKS Prostatas & Nekturtas" priėmė "Makroflex" ekipą. Po lygios ir permainingos kovos pergalę rezultatu 84:79 šventė šeimininkai – "AKS Prostatas & Nekturtas".

Nuo pirmųjų akimirkų šeimininkai ėmėsi iniciatyvos ir atsiplėšė 8:0. "Makroflex" ekipai per visą kėlinio laiką taip ir nepavyko priartėti prie varžovų. Po pirmųjų 10-ies minučių
"AKS Prostatas & Nekturtas" pirmavo 26:11.

Antrajame kėlinyje svečiai jau demonstravo geresnį žaidimą ir neleido
"AKS Prostatas & Nekturtas" krepšininkams didinti savo persvaros, tačiau sumažinti atsilikimą "Makroflex'ui" pritrūko jėgų. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (49:33).

Po ilgosios pertraukos mačo eiga pasikeitė neatpažįstamai: "Makroflex" kėlinuką pradėjo spurtu 10:0, po kurio skirtumas sumažėjo iki vos 6 taškų. Dar po vieno svečių spurto 7:0 antrojoje kėlinio pusėje
"AKS Prostatas & Nekturtas" persvara ištirpo iki minimumo (59:58), o paskutiniąją sekundę pataikęs tritaškį J.Kameneckas ("Makroflex") išlygino rezultatą – 65:65.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje įsivažiavę svečiai dar kartą spurtavo 8:0 ir pasiekė 7 taškų persvarą (66:73), tačiau
"AKS Prostatas & Nekturtas" krepšininkai nusprendė dar nesudėti ginklų ir trimis iš eilės tritaškiais išlygino rezultatą 75:75. Antrojoje kėlinio pusėje iniciatyvą savo rankose tvirtai laikė šeimininkai, ir sėkmingai rinkdami taškus nuo baudų metimo linijos iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 84:79.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodė dvigubą dublį atlikęs Ž.Navickas, jis pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Rezultatyviausiu tapo
"AKS Prostatas & Nekturtas" žaidžiantysis treneris E.Vaitkevičius, pelnęs 26 taškus.
"Makroflex" ekipoje labiausiai pasižymėjo 29 taškus pelnęs E.Bacevičius.

"AKS Prostatas & Nekturtas" teisėjams skyrė po 10, o "Makroflex" po 7 balus.
"AKS Prostatas - Nekturtas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Makroflex" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Aks Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo varžovų (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:30 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" atsirevanšavo "Hansabankui" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"AKS Prosatas & Nekturas" namuose įveikė "Kauno energetikos remonto" ekipą (2008 vasario 08 d., penktadienis, 22:16 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" namuose įveikė "Ūkio banką" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 21:00 val.)"Bero&SPSE" namuose nusileido "Makroflex" ekipai (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:00 val.) "AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:18 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "BERO & SPSE" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 20:59 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" po dramatiško kovos nusileido "Projektų Gama & Mobiringas" komandai (2008 vasario 15 d., penktadienis, 23:07 val.)"Kauno energetikos remontas" namuose įveikė "Makroflex" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:47 val.)