VILKIJOS "ECOWOOD & TARP GĖLIŲ" vs KTU HIDRAULINĖS SISTEMOS (68:85)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 29 d., Antradienis, 18:00 val. @ Vilkijos ŽŪM, Čekiškės g. 128, Vilkija

"KTU Hidraulinės sistemos" ekipos pirmoji pergalė antrame etape

2008 sausio 29 d., Antradienis, 23:30 val., peržiūros: 5771
Šį vakarą Vilkijos ŽŪM salėje susitiko dvi "Aukso" lygos ekipos – "Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" ir "KTU hidraulinės sistemos". Po gan ramių varžybų pergalę 17 taškų skirtumu iš Vilkijos išsivežė "KTU hidraulinės sistemos" komanda.

Pirmame kėlinyje šeimininkai geriau atakavo krepšį, bet didelis klaidų skaičius neleido atitolti nuo varžovų saugesne persvara. Kėlinio rezultatas buvo 20:16.

Nuo pat antro kėlinio pradžios šeimininkai patyrė nokdauną. Pralaimėję atkarpą 0:11 jau turėjo keturių taškų deficitą. Tačiau nuo suolelio pakilęs
"Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" komandos žaidėjas A.Matelis pataikęs du tritaškius iš eilės ištraukė komandą iš duobės ir sumažino persvarą. Toliau kėlinyje vyko apylygė kova. Per šį ketvirtį svečiai išprovokavo net 13 pražangų. Rezultatas po pirmosios varžybų dalies buvo 37:41.

Trečiame kėlinyje vaizdas aikštelėje buvo panašus.
"KTU hidraulinės sistemos" toliau didino persvarą. Rezultatas prieš lemiamą kėlinį buvo 51:67 (14:26).

Ketvirtas kėlinys parodė, kad
"Vilkijos Ecowood & Tarp gėlių" komanda gali pakovoti su varžovais kaip lygus su lygiais. Geras komandų žaidimas šiame kėlinyje kaip visada gausiai susirinkusiems žiūrovams padovanojo gražų krepšinį. Gaila , kad nugalėtojas buvo žinomas jau anksčiau. Galutinis rezultatas buvo 68:85 (17:18).

Teisėjams skirti 8 ir 9 balai.

Antroji "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė antrajame etape (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 14:55 val.)Dar viena "KTU Hidraulinės Sistemos" pergalė (2007 gruodžio 22 d., šeštadienis, 22:16 val.) "KTU Hidraulinės sistemos" nesunkiai įveikė "Vilkijos Ecowood & Tarp Gėlių" (2008 vasario 16 d., šeštadienis, 23:11 val.)"KTU hidraulinės sistemos" iškovojo pergalę prieš "Statybų vizija & LVA" (2007 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:41 val.)Dar viena "ARV" pergalė antrame etape (2008 vasario 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)"KTU Hidraulinės sistemos" sėkmingai kyla turnyrinėje lentelėje (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:46 val.)Triuškinanti "KTU Hidraulinių Sistemų" pergalė (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 00:14 val.)Skaudi "ARV" pamoka "KTU hidraulinėms sistemoms" (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Korys" įveikė "KTU hidraulinės sistemos" ekipą (2007 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:48 val.)"KTU hidraulinės sistemos" sutriuškino "KK stabdžiai" (2007 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:53 val.)