VAIŠVYDAVA vs DANGAVA (70:90)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gegužės 15 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salė, Vaišvydo g.28, Kaunas

"Dangava" nepaliko vilčių "Vaišvydavai"

2008 gegužės 15 d., Ketvirtadienis, 23:23 val., peržiūros: 5203
Šiandien (05-15) Vaišvydava savo aikštėje priėmė "Dangavos" ekipą. Nuostabiai sužaidę pradžią ir "užmėtę" varžovus tolimais metimais svečiai iškovojo puikią pergalę rezultatu 70:90.

Rungtynes geru žaidimu pradėjo "Dangavos" ekipos krepšininkai. Laimėję atkarpą 2:17 jie įgijo solidų pranašumą, taip išmušdami varžovus iš vėžių. Pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 13:26.

Antrojo kėlinio pradžioje persvara išaugo net iki 17 taškų. Šeimininkai nieko negalėjo padaryti prieš varžovų nuostabų bei protingą puolimą , o klaidos gynyboje vis labiau nervino žaidėjus Antras ketvirtis pasibaigė rezultatu 29:48 (16:22).

Trečiame ketvirtyje žaidimas šiek tiek išsilygino, gal net pasviro į "Vaišvydavos" pusę. Drąsesnis žaidimas ir šiek tiek laimės kėlinio pabaigoje šeimininkams padėjo sumažinti deficitą iki 15 taškų 50:65 (21:17).

Paskutinio kėlinuko pradžia į varžybas sugrąžino trumpalaikę intrigą. Šeimininkai laimėjo atkarpą 6:0 ir varžovų pranašumą ištirpdė iki 11 taškų. Svečiai pajautę , kad varžybos slysta iš rankų, paprašė minutės pertraukėles. Ji pasiteisino visu šimtu procentų. Po kelių akimirkų persvara vėl siekė 20 taškų. Šią persvarą "Dangavos" ekipa išlaikė iki rungtynių galo ir šventė neįtikėtiną pergalę 70:90 (20:25).

Nugalėtojų treneris džiaugėsi pergale prieš stiprią komandą. Jo manymu komandos draugai žaidė fantastiškai , o ypač A.Gintautas. Teisėjų darbą įvertino 9 balais.

Pralaimėjusiųjų treneris pripažino , kad ekipa pagal turnyrinės lentelės padėtį tikėjosi lengvų varžybų , todėl pradžioje buvo tragiška gynyba. Teisėjams skyrė 8 balus.

"Vaišvydavos" ekipoje išsiskyrė 19 taškų surinkęs D.Neverauskas.

"Dangavos" ekipoje išsiskyrė A.Gintautas 28 taškai ir R.Steponkevičius 27 taškai.

"Era+Eternit" tiesiog nušlavė "Vaišvydavą" (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)"Dangava" tik paskutiniajame ketvirtyje palaužė "Omegą" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:49 val.)"Vaišvydava" nušlavė "BC Tas Kiemas" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"BC Tas kiemas" palūžo tik antroje varžybų pusėje (2008 gegužės 10 d., šeštadienis, 22:05 val.)"KM Tornado" nepasigailėjo "Dangavos" komandos (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)"Era+Eternit" ir toliau šluoja sau nuo kelio visus varžovus (2008 gegužės 18 d., sekmadienis, 20:43 val.)"Vaišvydava" nesunkiai įveikė jaunuolius iš "KM Tornado" (2008 balandžio 29 d., antradienis, 19:15 val.)"Šilduva" pateko į "Laikinosios Sostinės" aštunfinalį (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:54 val.)"Studentija" pateko į "Laikinosios sostinės Mažosios taurės" ketvirtfinalį (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 19:30 val.)