JUDAM vs MAKROFLEX (58:69)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 02 d., Šeštadienis, 11:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

Makroflex paskutiniame kėlinyje susitvarkė su Judam ekipa

2013 vasario 02 d., Šeštadienis, 14:34 val., peržiūros: 1554

2012 – 02 – 02, 30+ lygos rungtynėse, Prekybos ir Verslo mokykloje susitiko Judam (šeimininkai) ir Makroflex (svečiai). Pirmus tris kėlinius kova vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, tačiau ketvirtame jau visiškai dominavo svečiai ir laimėjo rungtynes užtikrintai – 58:69.

Rungtynės prasidėjo D.Rimkevičiaus dvitaškiu su pražanga, į kuriuos tritaškiu atsakė Mindaugas Gilius. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar du savo komandai pridėjo Tomas Dolmantas ir šeimininkai priekyje – 7:5. Du tritaškius pataikė Deivydas Milaknis, o taip pat tritaškiu atsakė Mindaugas Gilius ir Makroflex jau priekyje – 10:11. Po du taškus apsikeitė komandos, o dar vieną tritaškį pataikė M.Gilius. Kėlinį keturiais taškais užbaigė svečiai ir po pirmo ketvirčio – 15:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo dvitaškiu kurį pelnė Nerijus Dirsė, o tritaškiu atsakė Jonas Gintautas ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet penkis taškus pelnė Makroflex ir padidino skirtumą iki šešių – 20:26. Po keturis apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Penkis ta6kus be atsako pelnė Judam ir sumažino skirtumą iki minimumo – 29:30. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet kėlinį šešiais taškais be atsako užbaigė Makroflex ir po dviejų kėlinių – 32:39.

Trečiasis kėlinys buvo labai įspūdingas Judam ekipai. Jie kėlinį pradėjo vienu baudos metimu iš trijų, o tritaškiu atsakė Deivydas Milaknis. Po šios pradžios sekė šešiolikos taškų iš eilės serija, kurią surengė Judam ekipa ir persvėrė rezultatą savo naudai – 49:42. Kėlinį šešiais taškais užbaigė Makroflex ir po trijų kėlinių Judam priekyje – 49:48.

Ketvirtąjame kėlinyje jau dominavo svečiai pelnę septynis taškus iš eilės, keturis taškus pelnė Judam, o dvitaškiu atsakė – Deivydas Milaknis – 53:57. Atkarpą 8:3 laimėjo svečiai ir padidino skirtumą iki šešių – 56:65. Po du taškus pelnė komandos, o kėlinį dviem baudos metimais užbaigė Audrius Bartusevičius ir galutinis rezultatas – 58:69.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Dainius Juška sakė – matėsi, kad buvom kur kas stiprenis ir pelnytai laimėjom.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Deivydas Milaknis (24, 18 naud. bal.), Nerijus Dirsė (12, 14 naud. bal.), Audrius Bartusevičius (11, 5 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Mindaugas Gilius (32, 23naud. bal., 6 išpr. pr.), Mindaugas Kavaliauskas (10, 12 atk. kam., 9 naud. bal.), Tomas Dolmantas (6, 14 naud. bal., 13 atk. kam.) taškai.

"SLKALDK Akademija" ketvirtame kėlinyje įveikė "Judam" komandą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 15:32 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Makroflex" po atkaklios kovos nusileido Šernai" ekipai (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)"Šernai" pirmame kėlinyje išsprendė visus uždavinius (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)''Makroflex'' paskutinėmis sėkundėmis išplėšė pergalę (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:16 val.)"Makroflex" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Makroflex" per antrą kėlinį panaikino intrigą rungtynėse (2012 gruodžio 22 d., šeštadienis, 14:31 val.)"Makroflex" po sunkios kovos įveikė "BC Spurtas&Liuksas" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Šernai" palaužė "Judam" ekipą (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 13:48 val.)"Makroflex" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2012 lapkričio 02 d., penktadienis, 21:26 val.)