KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (83:72)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 13 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną"

2013 kovo 13 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 1666

Trečiadienio vakarą Kovo 11-osios vid. mokykloje "Sportro Fėja įmonių lygos" rungtynėse ginklus surėmė "Kauno oro uostas – Lana lecta" (šeimininkai) ir "Vėjų linija – Garliavos duona". Po pirmojo kėlinuko atsilikinėję aikštės šeimininkai antrame ketvirtyje spurtavo ir suskrovė dviženklę persvarą, o ją išaugoję iki pat pabaigos, iškovojo pergalę rezultatu 83:72. Tai buvo aštuntoji "Kauno oro uostas – Lana lecta" ekipos pergalė, kuria komanda baigė reguliarųjį sezoną ketvirtoje lentelės pozicijoje. "Vėjų linija – Garliavos duona" baigė sezoną paskutinėje, šeštoje, vietoje.

Susitikimas prasidėjo aikštės šeimininkų tritaškiu, į kurį "Vėjų linija – Garliavos duona" atsakė aštuoniais iš eilės taškais (3:8), o netrukus pridėjo dar šešis "sausus" taškus ir pasiekė aštuonių taškų persvarą – 6:14. Iki ketvirčio pabaigos šeimininkai sėkmingai vijosi varžovus ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė du taškai – 18:20.

Antrojo kėlinio pradžioje sėkmė lydėjo "ėjų linija – Garliavos duona" krepšininkus – svečiai pamažu padidino savo pranašumą iki dešimties taškų (22:32). Vis dėlto antroje kėlinio dalyje "Kauno oro uostas – Lana lecta" parodė charakterį ir surengė galingą spurtą 14:0, po kurio šeimininkai pirmavo 43:34.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai tempo nemažino – du tolimi E.Kunigonio metimai padidino skirtumą iki 14-os taškų (48:34). Vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, kol spurtą surengė "Vėjų linija – Garliavos duona" 11-os taškų serija sumažinę atsilikimą ii trijų taškų (58:55), tačiau kėlinuką užbaigė penki šeimininkų taškai – 63:55.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu 10:2, po kurio komandas skyrė 16 taškų (73:57). Kėlinukui įpusėjus svečiams pavyko dar kartą priartėti prie varžovų (48:72), tačiau paskutinėmis minutėmis stipresni buvo aikštės šeimininkai ir apgynę pranašumą iškovojo pergalę 83:72.

"Kauno oro uostas – Lana lecta": Karolis Čepononis (25), Henrikas Butkus (18), Marius Nevas (13), Erlandas Kunigonis (13, 5 rez. perd.).

"Vėjų linija – Garliavos duona": Martynas Varnas (20), Andrius Raila (17, 14 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius (12, 12 atk. kam.), Klaidas Jankaitis (11), Evaldas Žiedelis (10).

"Kauno orouostas & Lana lecta" įrodė savo pranašumą prieš "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:13 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:45 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" be didesnių pastangų susitvarkė su "Viči" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)Kauno Oro Uostas & Lana Lecta nesunkiai susitvarkė su Dentist Team (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:43 val.)"Kauno Grūdai" vargo su "Vėjų Linijos - Garliavos Duonos" penketuku iki paskutinių sekundžių (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)