ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs INFOFACE & KAVEIKTI.LT (91:65)"ĮMONIŲ+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 22:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Energijos Sistemų Servisas" iškovojo svarbią pergalę

Modestas Gailiūnas nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo po krepšiais ir net mažiausiai 6 atakas baigė triuškinančiais dėjimais
2007 gruodžio 18 d., Antradienis, 00:14 val., peržiūros: 6731
Paskutinėse pirmadienio rungtynėse "Įmonių+" lygos B pogrupyje "Energijos Sistemų Servisas" savoje aikštėje priėmė "Infoface & KaVeikti.lt" komandą. Energetikai nuo pat susitikimo pradžios kontroliavo žaidimą ir visų rungtynių metu krovęsi pranašumą iškovojo trečiąją pergalę rezultatu 91:65.

Susitikimas prasidėjo šešiais šeimininkų taškais iš eilės. Svečiai pirmąsias šešias minutes varžovų krepšį atakavo tik iš tritaškio zonos. Aikštėje vyko gana ramus, apylygis žaidimas. Kėliniui artėjant į pabaigą įsisiautėjo "ESS" žaidėjas Modestas Gailiūnas tris kartus iš eilės galingai įdėjęs kamuolį į varžovų krepšį. Po dešimties minučių energetikai pirmavo šešiais taškais – 27:21.

Antrajame kėlinyje žaidimo vadžias savo rankose laikė šeimininkai, kurie, pagrinde, metimais iš artimų distancijų dar labiau padidino savo atotrūkį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 44:30.

Po pertraukos rungtynių kontrolę visiškai perėmė "ESS". Energetikai trečiajame ketvirtyje pelnę 21 tašką be atsako ėmė triuškinti varžovus. Prieš paskutines dešimt minučių šeimininkai turėjo 31 taško pranašumą – 72:41.

Ketvitasis kėlinukas buvo tik formalumas. Energetikai išlaikė solidžią persvarą ir šventė pergalę rezultatu 91:65.

Po susitikimo nugalėtojų žaidėjas Esmiraldas Sliežauskas kalbėjo: "Labai reikėjo pergalės, kad papultumėm į atkrintamąsias. Buvom susikaupę, susirinko praktiškai visa komanda".

"ESS" gretose 22 taškus pelnė Modestas Gailiūnas (8 atk. k.), po 16 – Karolis Meiliūnas (7 rez. perd.) ir Donatas Pugžlys (18 atk. k.), 10 – Simonas Rambynas.

"Infoface & KaVeikti.lt" ekipoje 23 taškus surinko Dajus Stonys, po 17 Andrius Petkevičius bei Sergej Liubickij.

Šeimininkai teisėjams skyrė po 9, svečiai arbitrų darbo vertint nepanoro.
"Energijos Sistemų Servisas" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Energijos sistemų servisas" apvertė "Kauno autobusų" karavaną (2007 gruodžio 23 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Eltecha" ir toliau skina pergales (2008 sausio 06 d., sekmadienis, 19:25 val.)"Energijos Sistemų Servisas" įveikė "Vaidotėną" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)"ESS" pirmoji pergalė - tik po sunkios kovos (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:13 val.)"Energijos sistemų servisui" nepavyko atsirevanšuoti "Eltechai" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:51 val.)Modesto Gailiūno fantastiškas žaidimas atnešė svarbią "ESS" pergalę (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)Sunki "Ag Group" pergalė (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:56 val.)"Medžiotojų užeiga & LVA" vilčių nepaliko (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 19:07 val.)"Baltijos baldų grupė" ketvirtajame kėlinyje išplėsė pergalę iš "ESS" rankų (2008 sausio 15 d., antradienis, 23:14 val.)