Lietuvos BMW klubas Kaunas vs Lietuvos BMW klubas Vilnius (85:50)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas LT-51126

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" nesunkiai įveikė svečius iš Vilniaus

2009 kovo 08 d., Sekmadienis, 21:40 val., peržiūros: 4134

Šiandien, 19.45 val., Kauno Mechanikos mokyklos sporto salėje, susitiko "Lietuvos autoklubų lygos" komandos "Lietuvos BMW klubas Kaunas" ir "Lietuvos BMW klubas Vilnius". Šiose rungtynėse vilniečių gretose žaidė tik penki krepšininkai, todėl jau pirmosiomis minutėmis šeimininkai be didesnio vargo susikrovė pranašumą ir rungtynių pabaigoje jau pirmavo triuškinamu skirtumu, rezultatu 85:50.

Rungtynių pirmosiomis minutėmis abi komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis, o pirmieji ledus pralaužė šeimininkai – "Lietuvos BMW klubas Kaunas" krepšininkai ir netrukus jau pirmavo rezultatu 6:0. "Lietuvos BMW klubas Vilnius" komandos puolimas visą laiką labai strigo ir tik pavieniai krepšininkų veiksmai leisdavo pelnyti keletą taškų. Skirtumas tarp komandų augo su kiekviena minute ir po pirmojo kėlinuko, rezutlatu 23:7, pirmavo "Lietuvos BMW klubas Kaunas".

Antrame ketvirtyje mažai kas pasikeitė, "Lietuvos BMW klubas Kaunas" ir toliau tvirtai kontroliavo situaciją aikštelėje, nors varžovams ir pavyko žaisti kiek rezultatyviau, bet neturėdami nei vieno keitimo "Lietuvos BMW klubas Vilnius" žaidėjai pergalės tikėtis nelabai galėjo. Abi komandos dažnai klydo, o aikškiai pralaimėta kova po lenta tik dar labiau apsunkino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" komandos situaciją. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 40:19.

Antroje rungtynių pusėje "Lietuvos BMW klubas Vilnius" žaidėjai netikėtai atsigavo taikliai atakuodami iš toli pradėjo artėti prie varžovų. Tačiau jų spurtas truko neilgai ir "Lietuvos BMW klubas Kaunas" komanda nesunkiai susigražino iniciatyvą į savo rankas. Vilniečiai stengėsi retai pažeidinėti taisykles, todėl priešininkai galėjo gana lengvai veržtis link krepšio. Paskutinės rungtynių minutės tebuvo formalumas ir skirtumas tapo triuškinamas, galutinis rezultatas skelbė "Lietuvos BMW klubas Kaunas" komandos pergalę, rezultatu 85:50.

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" pakalbintas vienas iš žaidėjų teigė, kad komanda tiesiog užvaikė negausiai susirinkusius varžovus, o šią pergalę skiria treneriui, kurio gimtadienis šiandien ir savo moterims kovo 8 proga.

"Lietuvos BMW klubas Vilnius" treneris paminėjo, kad pralaimėjimo preižastis buvo nepilnai susirinkusi komanda, nes krepšininkus išguldė gripas.

"Lietuvos BMW klubas Kaunas" tiesiog sumindė svečius iš Vilniaus (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 21:18 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:42 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:46 val.)"Subaru klubas" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Lietuvos autoklubų lygos" auksu pasidabino "Lietuvos BMW klubas Kaunas" (2009 birželio 11 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Peugeot klubas" įveikė "Lietuvos autoklubų lygos" lyderius ir pakilo į pirmąją vietą (2009 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:19 val.)