TAUVEGA vs BPG & BANGA (67:70)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 02 d., Antradienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„BPG & Banga“ įveikė „Tauvega“

2010 vasario 02 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 4281

Antradieni VRM sporto salėje susitiko dvi „C lygos“ ekipos. Namų salėje rungtyniavę „Tauvega“ ir svečiai „BPG & Banga“. Nors rungtynių pradžioje persvarą turėjo šeimininkų ekipa, tačiau šiose varžybose laimė nusišypsojo svečių ekipai, kurie laimėjo rezultatu 70:67.

Pirmasis kėlinys prasidėjo atkakliai, komandos apsikeitė keliomis taikliomis atakomis. Iki kėlinio vidurio toks žaidimas ir vyko, bet tada šeimininkai spurtavo 10:1 ir taip įtvirtino savo pranašumą pirmajame kėlinyje 23:15.

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo svečiams, jie pataikė du tolimus metimus, bei sumažino pranašumą, dar po gerų keturių minučių jie sugebėjo išsiveržti į priekį 35:33, tačiau kėlinio pabaigą geriau vėl sužaidė šeimininkai ir po kėlinio vis dar turėjo minimalu pranašumą 38:37.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai vėl „šovė“ į priekį 47:37, tačiau svečiai nei kiek nesutriko ir likusi laiką iki kėlinio pabaigos užbaigė spurtu 16:2 ir po trečiojo kėlinuko jau buvo priekyje 56:49.

Paskutinis kėlinys žadėjo intrigą ir jos netrūko, nors visą kėlinį svečiai turėjo kelių taškų pranašumą, bet šeimininkai jiems alsavo į nugarą ir šiose varžybose viskas greitai galėjo pasikeisti. Likus 8 sekundėm svečiai buvo priekyje 70:67, tačiau kamuolį turėjo šeimininkai ir jie galėjo išplėšti pergalę, bet jų tolimas metimas nepasiekė tikslo. Taigi pergalė šventė „BPG & Banga“, kuri laimėjo 70:67.

„Tauvega“ ekipoje geriausiai atrodė Raimundas Gudynas įmetęs 17 taškų.

„BPG & Banga“ ekipą į pergalę vedė Mindaugas Daraškevičius surinkęs 28 taškus, bei sugriebęs 14 atšokusių kamuolių.

Nugalėtojų treneris po varžybų teigė, jog: „Treneris šiandiena sėdėjo ant suolelio, todėl ir laimėjome“.

"BPG & Banga" įveikė "Grizlius" (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 15:52 val.)"Korys - 2" įveikė "Tauvega" (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:04 val.)"BPG & Banga" kiek nelauktai sutriuškino "Tauvega" (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 15:54 val.)„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)Lengva "BPG & Banga" pergalė (2009 lapkričio 14 d., šeštadienis, 19:24 val.)"BPG & Banga" namuose neturėjo vargo su "Colts" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 16:03 val.)Pirmoji į „C“ lygos ketvirtfinalį prasibrovė „Sparta“ (2010 kovo 11 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)"BPG & Banga" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:11 val.)Sunki "BPG-Banga" pergalė (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:32 val.)"ISM" nesunkiai nugalėjo "Tauvega" (video) (2010 sausio 12 d., antradienis, 00:20 val.)