Kulautuva vs Komanda X (51:58)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kulautuva“ iššvaistė 18 taškų pranašumą ir pralaimėjo „Komandai X“

2015 sausio 26 d., Pirmadienis, 23:43 val., peržiūros: 957

Pirmadienį (01.26) Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos, "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose susigrūmė "Kulautuva" (šeimininkai) ir "Komanda X". Pirmajame kėlinyje tritaškiais varžovus bombardavęs Emilis Mackevičius, antroje pusėje prigeso, ko pasekoje "Kulautuvos" puolimas ėmė strigti. Iššvaistę 18 taškų persvarą "Kulautuvos" krepšininkai antrąją rungtynių dalį pralaimėjo (17:40), tuo pačiu ir rungtynes – 51:58 (15:12, 19:6, 12:18, 5:22).

Rungtynes geriau pradėjo "Komanda X", kuri išsiveržė į priekį (3:7). Visgi vėliau "Kulautuva" išlygino rezultatą, o po E.Mackevičiaus tritaškio įgijo trijų taškų persvarą – 15:12. Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo bombarduoti varžovų krepšį tolimais metimais. Pataikę 5 iš 10 tolimų metimų, "Kulautuvos" krepšininkai laimėjo atkarpą (17:3) ir įgijo 16 taškų pranašumą (32:16). Kėlinuko pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais ir po pirmosios rungtynių pusės "Kulautuva" pirmavo – 34:18.

Trečiajame kėlinyje svečiai pelnė keturis taškus be atsako ir sušvelnino atsilikimą iki 12 taškų (34:22). Prisiminę, jog pirmojoje rungtynių pusėje gerai pataikė tritaškius "Kulautuvos" krepšininkai smeigė dar du tolimus metimus ir įgijo rekordinę 18 taškų persvarą – 42:24. Visgi per likusį kėlinio laiką "Kulautuvos" puolimas sustojo ir "Komanda X" ėmė grėsmingai artėti. Laimėję atkarpą (4:12), svečiai sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 46:36.

Ketvirtajame kėlinyje "Kulautuvos" bėdos nesibaigė. Šeimininkų komandos puolimas buvo bedantis ir nei iš tolo nepriminė to, ką matėme pirmojoje rungtynių dalyje. Svečiai greitai sumažino skirtumą iki 2 taškų (48:46) ir privertė "Kulautuvą" išnaudoti paskutiniąją minutės pertruakėlę. Visgi "time-out'as" nepadėjo ir per likusį laiką šeimininkai pelnė vos tris taškus. Tuo pasinaudoję svečiai galingai užbaigė likusias tris minutes, persvėrė rezultatą ir nugalėjo varžovus – 51:58.

Kulautuva: Emilis Mackevičius – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Edvinas Eimontas – 9 tšk., Aivaras Šilenka – 8 tšk.

Komanda X: Deividas Puodžiulis – 22 tšk., Ernestas Kalinskas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Lukas Klangauskas – 9 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Kulautuva“ susitvarkė su „BL Old“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Komanda X“ antrą kartą įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Abstinentai“ po sunkios kovos palaužė „Komanda X“. (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:27 val.)Po atkaklios kovos BC „Liuksas“ palaužė „Komanda X“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)