BC „Pilėnai“ vs RIO (93:64)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 rugsėjo 24 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pilėnai“ lengvai įveikė „RIO“

2024 rugsėjo 24 d., Antradienis, 22:01 val., peržiūros: 73

Rugsėjo 24 dieną įvyko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Pilėnai" priemė svečius "RIO".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai sužaidus dvi minutes rezultatas buvo 0:0. Prasidėjus antrai kėlinio pusei vieno taško persvarą turėjo "Pilėnai" (5:4). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "RIO", kurie sužaidus pirmą kėlinį pirmavo rezultatu 18:21.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (23:23). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė trys taškai (30:33). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Pilėnai", kuriems pavyko įgyti septynių taškų persvarą (43:36).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki 12 taškų (37:49). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 10 taškų (44:54). Kėlinio antroje pusėje "Pilėnai" padidino persvarą dar trimis taškais (68:55).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos pelnė po du taškus (70:57). Vėliau "Pilėnai" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 64:93.