Lemora & Minaltra vs Aušrava (115:86)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „Aušrava“ ekipą

2024 spalio 20 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 9

Sekmadienį, spalio 20 d., Kauno TMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos B pogrupio rungtynės tarp „Lemora & Minaltra“ ir „Aušrava“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų tolimų metimų ir R. Balčiaus dėjimo „Lemora & Minaltra“ išsiveržė į priekį 17:10. Bet į tai „Aušrava“ atsakė spurtu, kurio metu du tritaškius įmetė D.Pocevičius ir svečiai veržėsi į priekį 19:23. Visgi, šeimininkai kėlinio pabaigą užbaigė 7:0 ir po pirmo kėlinio pirmavo 26:23.

Antrojo kėlinio pradžioje V.Bunikis dviem tolimais tolino „Lemora & Minaltra“ ekipą iki dviženklio pranašumo 34:23. „Lemora & Minaltra“ ir toliau sėkmingai atakavo iš toli, kas leido dar labiau nutolti ir įpusėjus susitikimui jau pirmauti 60:44.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pabaigė spurtu 19:0, po kurio rezultatas tapo 88:54.

Ketvirtajame kėlinuke po trijų tolimų šūvių svečiai artėjo iki 95:71. Nors šeimininkai iškart vėl tolo iki 102:71, bet spurtu 2:10 „Aušrava“ artėjo iki 104:81. Visgi, rungtynes sėkmingiau užbaigė „Lemora & Minaltra“, rungtynes laimėjusi rezultatu 115:86 (26:23, 34:21, 28:10, 27:32).