Skroblų alėja vs Kelių priežiūra (91:62)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 02 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Taurėje antrą pergalę įsirašė „Skroblų alėja“

2024 spalio 02 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 55

Trečiadienį, spalio 2 dieną, TPMC vyko „Laikinosios sostinės“ taurės susitikimas tarp „Skroblų alėja“ ir „Kelių priežiūra“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Kelių priežiūra“ pastatė zoninę gynybą ir tai leido „Skroblų alėja“ svaidyti laisvus tritaškius. Galingas jų puolimas leido dominuoti 28:14 po pirmojo kėlinio. Antrajame kėlinyje komandos susilygino ir skirtumas tarp komandų nesikeitė. K.Mitrofanovas ant savo pečių bandė traukti „Kelių priežiūra“. Po dviejų kėlinių pirmavo „Skroblų alėja“ rezultatu 43:29.

Antroje pusėje sėkminga „Skroblų alėja“ atkarpa leido žengti į triuškinamą pranašumą šiose varžybose. Paskutiniame kėlinyje komandos nepersistengė, žaidė savo ir pergalę įsirašė „Skroblų alėja“ rezultatu 91:62 (28:14, 15:15, 25:17, 23:16).

Ketvirtame kėlinyje „Mazgas“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūra“ ekipą (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Skroblų alėja“ pademonstravo geležinę gynybą ir pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Chaosą“ (2024 rugsėjo 25 d., trečiadienis, 22:53 val.)