Hidraulinės sistemos vs Omega (77:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Hidraulinės sistemos susitvarkė su Omega

2015 gruodžio 04 d., Penktadienis, 23:13 val., peržiūros: 1056

Gruodžio 4 dieną, penktadienį, A. Sabonio krepšinio centre, vyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybės, kuriose susitiko pirmojo etapo C pogrupio komandos, kol kas be pralaimėjįmų žengianti Hidraulinių sistemų (7/0) ekipa ir grupės dugne plūduriuojanti Omega (3/4). Hidraulinės sistemos nuo pradžių diktavo sąlygas, tačiau po ilgosios pertraukos turėjo šiek tiek sunerimti, nes Omega pradėjo mažinti persvarą. Kaip bebūtų geriau sužaidę rungtynių galą, Hidraulinės sistemos šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 77:66.

Rungtynės prasidėjo Omegos žaidėjo P. Liesio pražanga ir realizuotu vienu taikliu baudos metimu atliktu S. Klimkevičiaus. Analogiška situacija atsitiko ir po minutės. Sužaidus tris kėlinuko minutes rezultatas buvo vos tik – 2:0. Komandoms įsibėgėjus pastarosios pradėjo apsikeitinėti taikliomis atakomis. Sužaidus puse kėlinuko Hidraulinės sistemos buvo priekyje – 10:4. Tada tritaškiais apsikeitė T.Vasiliauskas ir S.Butautas. Skirtumas nepakito. Tačiau vis gi sėkmingiau sužaidę kėlinuko pabaigą Hidraulinės sistemos po taiklaus M. Markevičiaus dvitaškio turėjo šešių taškų pranašumą – 17:11.

Antrąjį kėlinuką atidarė L. Čekavičiaus tritaškis ir skirtumas pašoko iki devynių taškų. Ginklų nesudėję Omegos žaidėjai pelnė penkis taškus be atsako. Varžovų pastangas nutildė T. Vasiliausko tolimas šūvis. Kaip bebūtų Omega buvo įsikandę varžovams į nugaras ir neleido kvėpuoti. Sužaidus puse kėlinuko skirtumas buvo tik keturi taškai – 28:24. Tačiau šeimininkai išsinarpliojo iš varžovų gniaužtų ir pelnė svarbius septynis taškus be atsako. Hidraulinių sistemų pranašumas padidėjo iki dviženklės ribos – 35:24. Minutės pertraukėlė nepadėjo atsitiesti svečiams ir sužaidus du kėlinukus Hidraulinės ekipos turėjo solidžią trylikos taškų persvarą – 43:30.

Pirmoji trečiojo kėlinio dalis priminė pirmuosiuos du prieš tai buvusius kėlinukus. Omega primygtinai stengėsi pasivyti varžovus, tačiau jiems nepavykdavo, nes atlikdavo kvailų klaidų arba nepataikydavo tiesiog iš po krepšio. X faktorius tikriausiai buvo nuovargis kadangi svečiai susirinko penkiese ir tai ribojo jų galimybes tiek puolime tiek gynyboje. Tačiau dėdami daug pastangų sėkmingai finišavo trečiajame kėlinyje ir sumažino iki vienženklio skirtumo – 57:49.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo tolimu S. Klimkevičiaus šūviu. Kėlinuko pradžia buvo labai nerezultatyvi ir rezultatas nesikeitė ilgą laiką. Įpusėjus kėliniui Omega parodė žaibišką puolimą ir atrodo lyg iš pelenų atgimė paskutinėmis minutėmis. Likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė vos šeši taškai. Tačiau per likusį laiką nieko doro daugiau nebepavyko nuveikti svečiams ir viso labo įmetė du taškus paskutinėmis minutėmis. Tuo tarpu Hidraulinės sistemos spurtavo ir rungtynes laimėjo įtikinama persvara – 77:66.

Naudingiausi žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 20 tšk., Tadas Vasiliauskas – 16 tšk., Vytis Šalčius – 10 tšk.

Omega: Stepas Butautas – 21 tšk., Juozas Keršys – 18 tšk. (10 išpr. praž.), Artūras Darašas – 12 tšk. (9 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 12 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Restauratorius & Hausa“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)