BMS MEGAPOLIS vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (65:101)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ LKKA sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas LT-44221

"Projektų gama GTV & Mobiringas" nesunkiai susitvarkė su "BMS Megapoliu"

Su kamuoliu V.Grinis
2008 gruodžio 14 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 5008

Šiandien, gruodžio 14 dieną, LKKA sporto salėje, aikštelės šeimininkai "BMS Megapolis" susitiko su "Projektų gama GTV & Mobiringu" . Pradžioje susitikimo į priekį įsiveržė šeimininkai, tačiau paskui iniciatyvą visiškai perėmė svečiai ir daugiausiai toliašaudės artilerijos pastangomis nutolo nuo varžovų. Rungtynes gana lengvai rezultatu 65:101 laimėjo "Projektų gama GTV & Mobiringas". Tai šiai ekipai buvo septintoji pergalė "Įmonių lygoje" ir jie turėdami dvi nesėkmes patenka į stipriausių B pogrupio komandų trejetuką. Prieš šias rungtynes tiek "Projektų gama GTV & Mobiringas", tiek "BMS Megapolio" padėtis buvo vienoda, tačiau pralaimėję "BMS Megapolis" dabar turi šešias pergales ir tris pralaimėjimus.

Susitikimą 5:0 pradėjo šeimininkai, tačiau netrukus žaidimas išsilygino. Pirmoje ketvirčio pusėje vykusį apylygį žaidimą pakeitė sėkminga "Projektų gama GTV & Mobiringas" komandos atkarpa ir jie laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 14:21.

Antrajame kėlinyje iniciatyva visiškai priklausė svečiams, kuriems ypač sekėsi atakuoti iš toliau (6/9 tritaškiai), tuo tarpu jų varžovai atrodė suglumę tiek puolime (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 3/13), tiek gynyboje ir po dviejų kėlinių "BMS Megapolis" jau atisilikinėjo 20 taškų skirtumu – 27:47.

Po didžiosios pertraukos "Projektų gama GTV & Mobiringas" daugiausiai atakavo iš toli, bet pataikymas jau nebuvo toks geras, koks buvo praeitame kėlinyje. Tačiau šiek tiek pakeitę kai kuriuos sprendimus puolime jie vėl susigrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas ir trečiąjį kėlinį laimėjo 7 taškais – 43:70.

Ketvirtajame kėlinyje komandos kreipė mažiau dėmesio gynybai ir tai lėmė, jog ketvirtis buvo rezultatyvus. Taškų skirtumas tarp komandų buvo pakankamai didelis, kad nekeltų abejonių dėl rungtynių baigties. Deja, ir šiame kėlinyje "BMS Megapoliui" nepavyko atsigriebti ir jie pralaimėjo rungtynes rezultatu 65:101.

Nesustabdomi nugalėtojų gretose buvo Marius Giedraitis, atlikęs trigubą dublį (28 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų), Mindaugas Maziliauskas (20 taškų), Mantas Giedraitis (19 taškų ir 14 atkovotų kamuolių) ir Vygintas Grinis (16 taškų).

"BMS Megapolio" komandoje pasižymėjo M.Lileikis (23 taškai), A.Klementavičius (16 taškų ir 17 atkovotų kamuolių) ir E.Dapkus (13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Celsį" (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Mikrovisatą" (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" be vargo susidorojo su "Kautra" (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Projektų Gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai iškovojo pergalę (2009 kovo 24 d., antradienis, 23:14 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sezoną pradėjo sunkia pergale (2008 spalio 22 d., trečiadienis, 23:57 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos triuškinanti pergalė (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:29 val.)"Projektų gama GTV - Mobiringas" nusileido "Kauno tiltams" (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" tik paskutinėmis akimirkomis iškovojo pergalę (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" komandos pergalė triuškinančiu rezultatu (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Puiki "Projektų gamos GTV & Mobiringo" pergalė (2009 sausio 23 d., penktadienis, 21:18 val.)