KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs FENIXAS (72:64)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 gegužės 06 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Technikos Kolegija" peržengė "Fenixo" barjerą

2013 gegužės 06 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 1424

Pirmadienį, Gegužės 6 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko pavasario "Sportturas" mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės tarp: „Kauno Technikos Kolegijos“ (šeimininkai) ir „Fenixo“ (svečiai) ekipų. Rungtynių pradžioje šeimininkai gerokai pabėgo nuo savo varžovų, tačiau antroje rungtynių pusėje tarsi sustojo ir turėjo paprakaituoti dėl šios pergalės. Rungtynių rezultatas – 72:64 (26:9, 12:18, 17:18, 17:19).

Pirmą kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 9:0, daugiausiai prie to prisidėjo, penkis taškus pelnęs, T.Miliūnas. Tai dar nebuvo pabaiga, leidę savo varžovams pelnyti du tašus, šeimininkai patys pelnė penkis ir dar labiau padidino skirtumą. O kėlinio pabaigoje dar vienu spurtu 8:0 padidino skirtumą iki septyniolikos taškų. Rezultatas po kėlinio – 26:9.

Antrojo kėlinuko pradžia vėl buvo sėkmingesnė šeimininkams. Tolimų metimų dėka jie padidino skirtumą iki dvidešimt vieno taško, tačiau tada svečiai tarsi pabudo ir patys atsakė dviem tolimais, K. Banio, metimais. Taip šiek tiek sumažindami skirtumą, o kėlinio pabaigoje svečiai dar pelnė penkis taškus be atsako ir skirtumas ištirpo iki vienuolikos taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 38:27.

Trečiajame kėlinuke komandos kovojo taškas į tašką. Vos tik svečiai priartėdavo, šeimininkai vėl susigražindavo saugesnį pranašumą. Kėliniui artėjant į pabaigą skirtumas buvo ištirpęs iki šešių taškų, tačiau šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako ir susigražino dviženklį pranašumą, kurį dviem taikliais baudos metimais svečiai sugebėjo sušvelninti. Rezultatas po trijų kėlinių – 55:45.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai sužaidė sėkmingą atkarpą ir sumažino skirtumą iki keturių taškų. Tačiau keturiais iš eilės taškais T.Gustaitis atitolino šeimininkus. Vėliau šeimininkai laikė dešimties taškų persvarą savo pusėje tačiau visiško ramybės nejautė, nes svečiai kovojo ir stengėsi mažinti skirtumą, bet to padaryti jiems nepavyko. Rezultatas po keturių kėlinių – 72:64.

Svečių komandos treneris M. Leicmonas sakė: „Nėra ką komentuoti. Tokiu metu mes nežaidžiame.“

"Kauno Technikos Kolegija" – Nerijus Aleknavičius 13 taškų, Tadas Miliūnas 13 taškų, Donatas Podžiūnas 9 taškai.

"Fenixas" – Kastytis Banys 15 taškų, Mindaugas Balsys 13 taškų, Saulius Pakalniškis 13 taškų.

"Kauno technikos kolegija" kolegija palaužė "Best 4 You" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Kauno technikos kolegija" atsibudo iš miego ir įveikė KK "Duobes" (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:18 val.)"Nebajeris" turėjo pripažinti "Fenixo" pranašumą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:43 val.)Andriaus Janulio tritaškis priešpaskutinę sekundę atnešė "Fenixui" pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:13 val.)"Dumblas" paskutiniame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir palaužė "Fenixą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:32 val.)"Elektromontuotojas" išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2013 balandžio 23 d., antradienis, 22:24 val.)BC "Straight" pasiekė pavasario "Sportturas" Mažosios taurės pusfinalį (2013 gegužės 14 d., antradienis, 22:56 val.)