Banga vs Sporto manija (75:82)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 27 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Puikiai spurtavusi trečiajame kėlinyje Sporto manija iškovojo pergalę.

2015 gegužės 28 d., Ketvirtadienis, 00:13 val., peržiūros: 1306

Gegužės 27 dieną Vytauto didžiojo universiteto sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ didžiosios taurės 2015 grupės varžybos tarp šeimininkų „Bangos“ ir svečių „Sporto manijos“. Iki šio susitikimo „Banga“ turėjo 2 pergalės ir 1 pralaimėjimą, o „Sporto manija“ buvo iškovojusi 2 pergales ir nepatyrusi pralaimėjo kartėlio.

Pirmajame kėlinuke svečiams pirmiesiems pavyko pajusti žaidimą ir įsiveržti į priekį (2:8). Bangai sunkiai sekėsi užpulti, dažnai prarasdavo kamuolį ar suklysdavo vis dėlto Bangos žaidėjai žaidė per priekinę liniją ir jiems neblogai sekėsi, o kėlinukas baigėsi lygiu rezultatu (20:20).

Antrajame kėlinuke svečiai vėl tikėjosi atitolti, tačiau du tritaškius smeiges bangos gynėjas L.Krivickas išlygino rezultatą (26:26). Banga ir toliau dominavo po krepšiu ir tai leido jiems perimti pirmaujančios komandos vaidmenį (32:28). Sporto manija stengėsi atakuoti iš tolimesniu distancijų, tačiau jų metimai nebuvo taiklūs ir į rūbinę teko keliauti svečiams turint 6 taškų deficitą (38:32).

Po ilgosios pertraukos banga vis dar atrodė galingai ir savo persvarą padidino iki dviženklio skirtumo (45:34). Tačiau sporto manija perėmė žaidimo kontroles į savo rankas ir įspūdingo spurto dėka (0:19) įsiveržė į priekį ir išmušė varžovus iš kojų. Paskutinę sekundė įmestas bangos tritaškis metimas sušvelnino atsilikimą (55:61).

Ketvirtajame kėlinuke atrodė ,kad banga sugebėjo susitvarkyti emociškai ir grįžti į rungtynes, tačiau priartėjus prie varžovų (65:65). Šeimininkų ekipoje vienas po kito žaidėjas sėdo ant suolo visam laiku gavę 5 asmeninę pražangą. Praradę savo lyderius šeimininkai nesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti svečių pergalę rezultatu (75:82).

Po rungtynių pakalbintas Bangos treneris teigė: Papuolėme į duobę, vyrai pradėjo karščiuotis, ieškoti to ko nepametė, švilpukai yra švilpukai ir kuo labiau ginčijasi išvedi ne tik save, bet ir kitus išvedi iš kantrybės, o kuomet pradėjome lošti emocijomis, o ne galvą tai ir pralaimėjome.

Sporto manijos treneris paklaustas, ką tokio motyvuojančio pasakė savo žaidėjams per ilgąją pertrauką, jog taip puikiai sužaidė trečiąjį kėlinuką atsakė: Nieko tokio nepasakiau, tiesiog vyrai pradėjo geriau pataikyti, kas ir leido atitolti nuo varžovų.

Banga: Mindaugas Kalvelis – 16 tšk., Linas Krivickas – 15 tšk., Arūnas Giedraitis – 11 tšk., Paulius Morkeliūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Sporto manija: Martynas Linkevičius – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Vytautas Edvardas Pikalavičius – 16 tšk. (16 atk. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Parachomikas – 13 tšk., Artūrs Pelšs – 11 tšk.

„Sporto Manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 23:29 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Sporto manija“ rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš „Panemunės“ (2015 gegužės 25 d., pirmadienis, 22:22 val.)Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau sužaidusi „Banga“ pasiekė sunkią pergalę (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 23:05 val.)Reto atkaklumo kovoje, pareikalavusioje pratęsimo, dar vieną trofėjų į viršų kėlė „Sporto manija“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:18 val.)Įtemptame ir emocingame pusfinalyje pergale džiaugėsi „Sporto Manija“ (2015 birželio 02 d., antradienis, 22:44 val.)„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 00:11 val.)Trečią kėlinį galingai pradėjusi „Banga“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)