MIKROVISATA vs STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (70:61)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Įtemptoje dvikovoje pergalę šventė „Mikrovisata“ ekipa

2009 kovo 05 d., Ketvirtadienis, 22:11 val., peržiūros: 5115

Šį vakarą Panemunės vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkai „Mikrovisata“ ir svečių „Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla“ po gan įtemptos kovos pergalę šventė aikštės šeimininkai, kurie laimėjo rezultatu 70:61.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliomis komandų atakomis,nei viena komandai į priekį išsiveržti nepavyko. Sužaidus apie puse kėlinuko priekyje buvo šeimininkų ekipa 13:7. Tačiau likusias minutes geriau sužaidė svečių ekipa ir po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo lygus 17:17.

Antrame kėlinuke vyko taip pat apylygė kova, didžiausias skirtumas šiame kėlinyje buvo 4 taškai. Abi komandos gerai puldamos retai pramesdavo. Bet vis gi kėlinio pabaiga geriau sužaidė „Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla“ ir prieš ilgąja pertrauka buvo priekyje 35:32.

Po ilgosios pertraukos abi komandos pradėjo kibiau ir atidžiau gintis, todėl abiem komandom buvo sunkiau pelnyti taškus. Kieta gynyba dažnai priversdavo suklysti komandos žaidėjus tiek vienoje, tiek kitoje komandoje. Bet klaidomis geriau pasinaudodavo aikštės šeimininkų „Mikrovisata“ ekipos krepšininkai, kurie ir laimėjo šį kėlinį 50:48.

Ketvirtame kėlinuke lauke intriguojanti kova, deja sužaidus apie keturias minutes šeimininkų krepšininkai jau turėjo gana solidžia 9 taškų persvara 65:56. Likusias minutes abi komandos prastai pataikė ir todėl nei vienai komandai nepavyko labiau pasireikšti. Taigi apylygėse rungtynėse 9 taškų persvara, rezultatu 70:61 pergalę šventė aikštės šeimininku „Mikrovisata“ ekipa.

„Mikrovisata“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Tomas Didonis pelnęs 16 taškų.

„Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla“ ekipoje labiausiai išsikyrė Marius Zapalis pelnęs 24 taškus.

Po varžybų nugalėtoju treneris sakė, kad šiandiena gavosi per ne lyg nervingos varžybos ir šiandiena varžovai atrodė silpnėsi.

Pralaimėjusios komandos treneris nenorėjo komentuoti varžybų.

"Bioprojektas" turėjo pripažinti "Mikrovisatos" pranašumą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:41 val.)Lengva "TEO LT" pergalė namų salėje prieš "Mikrovisata" (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Mikrovisata“ tik per plauką išvengė pralaimėjimo (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 20:29 val.)"Kauno Tiltai" iškovojo lengvą pergalę prieš nepilnos sudėties "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 21:06 val.)Skaudi krepšinio pamoka "Mikrovisatai" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 22:03 val.)Nerezultatyvioje kovoje pranašesni buvo "Inreal & Invalda" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 21:17 val.)Po inirtingos ir sunkios kovos "Kamesta" šventė penktą pergalę iš eilės (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:46 val.)"YIT Kausta" paskutiniame kėlinyje palaužė "Mikrovisatą" ir pasiektas naujas atkovotų kamuolių rekordas (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:55 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai palaužė "Mikrovisatos" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:07 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)