Mitsubishi klubas vs Civicclub (72:55)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 21 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

„Mitsubishi Klubas“ nesunkiai įveikė savo varžovus

2009 kovo 21 d., Šeštadienis, 19:57 val., peržiūros: 3433

Šiandien Kauno Kolegijos Kraštotvarkos fakulteto sporto salėje susitiko „Mitsubishi Klubas“ (šeimininkai) ir „CivicClub“ (svečiai). Visas rungtynes šeimininkai ramiai ir užtikrintai žaidę tiek gynyboje tiek puolime tvirtai laikė varžybas savo rankose, iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 72:55 .

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 8:0. Kėlinuko viduryje ekipas jau skyrė 10 taškų skirtumas. Svečiams nepavyko prilygti savo priešininkams, nors ir sugebėjo sumažinti rezultatą,bet pirmąjį ketvirtį jie pralaimėjo 14:10.

Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko padidinti persvarą iki 14 taškų. Bet per likusį laiką svečių komanda sugebėjo atstatyti bent menką dalį pranašumo. Šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 8 taškų pranašumą 30:22.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sugebėjo vėl įgyti tokį patį žaidimo ritmą , kurį demonstravo pirmame kėlinyje. Bet šeimininkai visgi nesugebėjo įgyti dviženklio pranašumo. Pasibaigus kėlinukui svečiai atsilikinėjo 9 taškų persvara 36:45.

Paskutiniame kėlinyje abi ekipos padidino žaidimo tempą. Atsipalaidavę „Mitsubishi Klubas“ krepšininkai ramiai užbaigė varžybas,bei padidino persvarą ir iškovojo pergalę. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 72:55.

„Mitsubishi Klubas“ ekipoje geriausiai atrodė Mantas Matukaitis surinkęs 23 taškus.

„CivicClub“ ekipoje išsiskyrė Andrius Franckevičius surinkęs 13 taškų.

Po varžybų nugalėtojų ekipos treneris teigė, jog buvome po krepšiu stipresni, varžovam nekrito tolimi metimai, taigi šiandiena laimėjo stipresni.

Svečių ekipos treneris teigė, jog pralaimėjimo priežastis jog ne visi susirinko, bei trūko sužaidimo ir geresnio aptaikymo.

"Mitsubishi klubas" nesunkiai nugalėjo "Mazda 323 F" ekipą (2009 gegužės 16 d., šeštadienis, 21:36 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Subaru klubas" ekipą (2008 gruodžio 20 d., šeštadienis, 18:56 val.)"Mitsubishi Klubas" pasiekė lengvą pergalę (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Mitsubishi klubas" sutriuškino "Lietuvos BMW klubas Vilnius" ekipą (2008 gruodžio 13 d., šeštadienis, 18:46 val.)"Mitsubishi" klubas iškovojo labai svarbią pergalę (2009 gegužės 23 d., šeštadienis, 19:45 val.)"Mitsubishi klubas" antrą kartą nugalėjo "Peugeot klubą" ir pateko į "Lietuvos autoklubų" lygos finalą (2009 birželio 01 d., pirmadienis, 20:31 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)Civicclub nugalėjo svečius Mitsubishi klubą iš Kauno (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 18:41 val.)"Autobanginiai" atsirevanšavo "Mitsubishi klubui" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 20:35 val.)